warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/marinamirror.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

horrory

Czemu regularne czytanie książek w istocie jest opłacalne?

otwarta książka
Autor: Martin Pulaski
Źródło: http://www.flickr.com
Dziś wielką popularnością cieszy się przemysł filmowy. Mnóstwo osób regularnie ogląda filmy albo seriale i naturalnie nie ma w tym nic złego, w szczególności, że zarówno polskie jak także zagraniczne kino może się pochwalić wieloma znanymi realizacjami. Jednak w dzisiejszych czasach coraz bardziej zanika czytanie książek.

Z jakiego powodu tak fajnie jest przeczytać książki? Ponieważ to magia!

książki
Autor: Léa Chvrl
Źródło: http://www.flickr.com
Nie jest tajemnicą, że zarówno osoby młode jak i starsze coraz chętniej sięgają po dobry film, równocześnie oddalając się od dobrej literatury. Teraz coraz rzadziej można zauważyć pasjonatów książek, których do samego końca pochłania czytany bestseller. Niskiego zainteresowania literaturą można doszukiwać się w wielu przyczynach. Po pierwsze dużą rolę sprawują w tym procesie rodzice, którzy z powodu małej ilości czasu wolnego ze względu na codzienne obowiązki, nie poświęcają własnym pociechom odpowiedniej ilości czasu i przez to w niewielkim stopniu przyczyniają się do rozwijania ich osobowości, przede wszystkim poprzez czytanie.