warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/marinamirror.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

horrory

Czemu regularne czytanie książek w istocie jest opłacalne?

otwarta książka
Autor: Martin Pulaski
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie sporą popularnością cieszy się przemysł filmowy. Masa osób regularnie ogląda filmy czy też seriale i oczywiście nie ma w tym nic złego, szczególnie, że zarówno polskie jak również zagraniczne kino może się pochwalić wieloma słynnymi realizacjami. Aczkolwiek współcześnie coraz bardziej zanika czytanie książek.

Z jakiego powodu tak fajnie jest przeczytać książki? Ponieważ to magia!

książki
Autor: Léa Chvrl
Źródło: http://www.flickr.com
Nikogo chyba nie dziwi to, że zarówno osoby młode jak i starsze coraz chętniej wybierają dobry film, równocześnie ”uciekając” od dobrej literatury. Teraz rzadko kiedy można spotkać pasjonatów książek, których do samego końca pochłania czytany bestseller. Niewielkiego zainteresowania literaturą można doszukiwać się w wielu przyczynach. Po pierwsze dużą rolę odgrywają w tym procesie rodzice, którzy z powodu małej ilości czasu wolnego ze względu na codzienne obowiązki, nie poświęcają swym dzieciom odpowiedniej ilości czasu i przez to w niewielkim stopniu przyczyniają się do rozbudowywania ich osobowości, przede wszystkim poprzez czytanie.