warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/marinamirror.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

horrory

Czemu regularne czytanie książek w istocie jest opłacalne?

otwarta książka
Autor: Martin Pulaski
Źródło: http://www.flickr.com
Teraz sporą popularnością cieszy się przemysł filmowy. Wiele osób regularnie ogląda filmy bądź seriale i rzecz jasna nie ma w tym nic złego, szczególnie, iż zarówno polskie jak również zagraniczne kino może się pochwalić wieloma słynnymi adaptacjami. Aczkolwiek aktualnie coraz bardziej zanika czytanie książek.

Z jakiego powodu tak fajnie jest przeczytać książki? Ponieważ to magia!

książki
Autor: Léa Chvrl
Źródło: http://www.flickr.com
Powszechnie wiadomo, że zarówno osoby młodsze jak i starsze coraz częściej wybierają dobry film, równocześnie oddalając się od dobrej literatury. Dziś coraz rzadziej można spotkać pasjonatów książek, których bez reszty pochłania czytany bestseller. Niskiego zainteresowania literaturą można dopatrywać się w wielu przyczynach. Przede wszystkim dużą rolę odgrywają w tym procesie rodzice, którzy z braku czasu ze względu na codzienne obowiązki, nie poświęcają własnym pociechom odpowiedniej ilości czasu i nie przyczyniają się do rozwijania ich osobowości, szczególnie poprzez czytanie.