warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/marinamirror.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

strzelanki

Gry komputerowe wcale nie są głupie. Są tego typu, iż przypadną do gustu nawet największym krytykom

gry komputerowe
Autor: Corey Marshall
Źródło: http://www.flickr.com
Nieprawdą jest, że gry są przeznaczone wyłącznie dla dzieciaków, młodzieży czy półgłupków. Takie niestety panuje przekonanie wśród poniektórych ludzi. Graczy odbiera się jako rosłe dzieciaki, które powinny zająć się czymś w wyższym stopniu pożytecznym niż graniem. Bez wątpienia, to krzywdząca opinia. Jednocześnie, warto stwierdzić, iż są gry zwyczajnie głupie, tak samo, jak jest wiele głupich filmów, ale nie mówimy się, że każdy, kto ogląda filmy jest głupkiem lub, iż traci czas (choć też i są takie głosy). Nie oznacza to, że wszystko w jednej kategorii jest bezsensowne, uzmysławiają to gry, ale również filmy lub muzyka.

Gatunki wielu popularnych gier komputerowych

podczas grania
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Gry, komputerowe czy te przeznaczone na zaawansowane konsole, charakteryzują się dzisiaj ogromnym zainteresowaniem. Grają w nie ludzie niezależnie od płci czy wieku, tym samym na rynku pojawia się ich coraz większa ilość.

Gry strzelanki na komputer

xbox
Autor: Eric Holsinger
Źródło: http://www.flickr.com
Nasz sklep posiada długoletnie doświadczenie. Jest w stanie skutecznie sprostać przewidywaniom oraz wymogom nawet najbardziej wybrednych klientów. Naszą misją jest uśmiech każdego klienta. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony WWW. Na naszym portalu znajdziesz urozmaiconą ofertę gier.

Na co należy uważać w kwestii gierek?

opakowanie ps vita
Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Pamiętajmy, że stosunkowo częste przenosiny w świat gier to ogólnie nic dziwnego. Jeżeli jesteśmy mądrzy, orientujemy się, iż od dosłownie wszystkiego można uzależnić, zatem zachowamy bądź co bądź umiar, nie będziemy mieć z niczym problemów. Jednak jeśli mamy zwichrowaną psychikę, nierzadko mamy ogromne kłopoty z umiarem, zapewne dołączymy do grona takich osób, którym faktycznie gry zaszkodziły. A rzeczywistość jest taka, że typowy gracz umie wyciągać wiele frajdy z grywania, co najważniejsze, zna granicę, zatem gry psp i tak nie stanowią dla jego osoby jakiejś przeszkody, która potem wygeneruje znaczne problemy, np. unikanie chodzenia na uniwerek - a są takowe przypadki, a więc należy się postarać wystrzegać swoistego uzależnienia się.