warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/marinamirror.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

wesele

Dźwiękowe atrakcje - dobre zespoły

Otoczenie Wrocławia jest bardzo ciekawe architektonicznie. Samo miasto Wrocław jest fascynującym grodem obfitującym w przepiękne perły architektury, również zakątki wyjęte ze średniowiecza i świadczące o bogactwie niegdysiejszych jak i obecnych Wrocławian. Podobnie jest z tym kawałkiem świta, miejscem bardzo tajemniczym ale także bardzo ładnym.

Muzyka na imprezie weselnej: DJ czy zespół "na żywo"

Wesele
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Wiele młodych par, które są na etapie organizowania wesela, zastanawia się, czy zdecydować się na zespół muzyczny grający na żywo, czy może korzystniej jest wybrać dj'a. Te dwie możliwości mają swoje wady i zalety. Powinniśmy zatem przekonać się jakie!

Muzyczne rozkosze - jaka oprawa?

oprawa muzyczna
Autor: goatling
Źródło: http://www.flickr.com
Otoczenie Wrocławia jest wielce ciekawe krajoznawczo. Samo miasto Wrocław jest uwodzicielskim miastem obfitującym w przepiękne kamienice, także zaułki pamiętające średniowiecze i świadczące o bogactwie dawnych i współczesnych społeczności wrocławskich. Podobnie jest z tą częścią Polski, regionem owianym tajemnicą ale także bardzo ładnym.