warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/marinamirror.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

format

Mała porcja informacji na temat konsoli typu Xbox One i gier

Battlefield na Xbox One
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Co kilka lat w sprzedaży ukazują się coraz to nowe odsłony konsol, które mogą dać jeszcze więcej możliwości dla graczy, jacy chcieliby pograć na nich. Już teraz konsole to sprzęt o ogromnej wydajności, z mocnymi graficznymi procesorami i dużą ilością pamięci, a każda kolejna wersja będzie jeszcze bardziej mocna i wydajna. Dotyczy to również najnowszego dziecka Microsoftu, to znaczy konsoli Xbox one. Urządzenie to w założeniach stać się miało przebojem, jednak okazało się z czasem, że sporo z hucznie zapowiadanych nowości nie ujrzy w nim światła dziennego.

Kino dla każdego

filmy na blu-ray
Autor: Blake Patterson
Źródło: http://www.flickr.com
Nabycie czy wypożyczenie filmu, bywa zazwyczaj nieco kłopotliwe, jeśli ktoś nijak zna się na tym zagadnieniu. Aby, zaoszczędzić sobie niemiłych przypadków, należy przed zakupami filmu zadawać sobie pytanie, które gatunki filmowe są przez konkretną osobę niezwykle uwielbiany, których aktorów lubi ona najmocniej, a za którymi zazwyczaj raczej nie przepada. Te nieraz drobne pytania są w stanie bowiem pomóc w ogromnym stopniu pomóc w wyborze ciekawego filmu, chociażby z rozległej półki, którą są musicale blu-ray. Tego typu postępowanie znacznie pomoże oszczędzić czas, a również uprości dokonywanie filmowych wyborów.