warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/marinamirror.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

produkcja

Jak znaleźćWartościoweKursy Lean dla twoich pracowników!

Autor: Platu Korepetycje
Jednym z niezwykle istotnych warunków, jakie należy brać pod uwagę przy kierowaniu przedsiębiorstwem, jest tak zwane zarządzanie jakością. W skład tego zjawiska wchodzi przykładowo kontrola jakości. Jest to określenie niezwykle często stosowane, często można się z nim spotkać w kręgach przedsiębiorców. Chodzi przede wszystkim o to, by jakość była jak najwyższa, lecz również by nie brała się ona w pewnym sensie sama z siebie. Dlatego wdraża się różnorodne sposoby i techniki, a więc wdraża się czynności, by osiągnąć maksymalny poziom jakości.

Przemysł i stal

dom jednorodzinny
Autor: Robert Konieczny
Źródło: Reynaers Polska
Różnego gatunku metale są obecne w codzienności, w cywilizacji człowieka od wielu wieków. Największe przyspieszenia w rozwoju cywilizacji działy się przecież wtedy, z pominięciem opanowania ognia czy wynalezienia koła, kiedy pojawiał się nowy stop. Na początku brąz, z którego tworzono narzędzia. Dużo później żelazo, które dawało nielicznym plemionom czy nacjom zasadniczą przewagę nad pozostałymi, dotąd wyposażonymi tylko w brązowe miecze czy zbroje.