warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/marinamirror.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

produkcja

Jak znaleźćWartościoweKursy Lean dla twoich pracowników!

Autor: Platu Korepetycje
Jednym z niezwykle ważnych warunków, które należy brać pod uwagę podczas kierowania przedsiębiorstwem, jest tak zwane zarządzanie jakością. W skład tego zjawiska wchodzi między innymi kontrola jakości. Jest to określenie niezwykle często stosowane, często można się z nim spotkać w gronie biznesmenów. Chodzi przede wszystkim o to, by jakość była na jak najwyższym poziomie, lecz również by nie wynikała ona w pewnym sensie sama z siebie. Do tego celu wdraża się różnorodne sposoby i techniki, a więc działa się, by osiągnąć najwyższy poziom jakości.

Przemysł i stal

dom jednorodzinny
Autor: Robert Konieczny
Źródło: Reynaers Polska
Różnego gatunku metale są obecne w codzienności, w cywilizacji ludzkiej od bardzo dawna. Największe przyspieszenia w rozwoju cywilizacji działy się właśnie wtedy, z pominięciem opanowania ognia czy wynalezienia koła, gdy pojawiał się nowy metal. Początkowo brąz, z którego wyrabiano broń. Dużo później żelazo, które dawało nielicznym plemionom czy nacjom sporą przewagę nad pozostałymi, dotąd wyposażonymi tylko w brązowe miecze czy zbroje.