warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/marinamirror.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

produkcja

Jak znaleźćWartościoweKursy Lean dla twoich pracowników!

Autor: Platu Korepetycje
Jednym z niezwykle istotnych elementów, które należy brać pod uwagę podczas kierowania firmą, jest tak zwane zarządzanie jakością. W skład tego zagadnienia wchodzi między innymi kontrola jakości. Jest to określenie bardzo często używane, nierzadko można je również usłyszeć w kręgach przedsiębiorców. Chodzi w pierwszej kolejności o to, by jakość była jak najwyższa, lecz także by nie brała się ona niejako sama z siebie. Do tego celu wdraża się różnorodne sposoby i techniki, czyli działa się, by osiągnąć najwyższy poziom jakości.

Przemysł i stal

dom jednorodzinny
Autor: Robert Konieczny
Źródło: Reynaers Polska
Wszelkiego rodzaju metale są obecne w życiu, w cywilizacji ludzkiej od tysięcy lat. Największe zmiany w rozwoju cywilizacji dokonywały się przecież w chwilach, z pominięciem opanowania ognia czy wynalezienia koła, kiedy pojawiał się nowy metal. Początkowo brąz, z którego tworzono narzędzia. Potem żelazo, jakie dawało niektórym plemionom czy nacjom sporą przewagę nad pozostałymi, do tego czasu wyposażonymi jedynie w brązowe miecze czy zbroje.