warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/marinamirror.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

koncerty

Koncerty muzyczne mają niesamowitą magię

Deep Purple
Źródło: http://www.flickr.com/
Chadzanie - jeżdżenie, na różnego rodzaju koncerty to na pewno fajna rozrywka. Chociażby koncert legendarnego Petera Gabriela czy Ellie Goulding to było coś niezwykłego. Nawet jeżeli nie jesteśmy wielkimi miłośnikami danego wykonawcy \ bandu, to tak czy siak będziemy bardzo uradowani. Zakładając, że umiemy się dobrze bawić.

Niby jakie są najbardziej znaczące zalety słuchania muzyki?

Guns n Roses
Źródło: http://www.flickr.com/
Muzyka w sumie w aktualnej formie towarzyszy nam od dosyć krótkiego czasu, lecz naturalnie trudno nie wiedzieć, że i niegdyś, zanim wymyślono elektrykę ludzie mogli się raczyć piękną muzyką. Może dawno temu muzyka lepiej na nas oddziaływała?

Z jakiego powodu chętnie słuchamy muzykę?

koncert
Źródło: http://www.morguefile.com/
Obecnie w różnych rozgłośniach radiowych, w Internecie, lecz także w TV rządzi kicz. Takie są fakty - nieco ambitniejszy meloman bardzo dobrze wie, że nawet jeżeli jadąc autem do domu usłyszy w rozgłośni radiowej utwór ambitnego muzyka, to tak czy siak musi pamiętać, iż bądź co bądź musiał pójść on na jakieś ustępstwa! Właśnie tak funkcjonuje biznes rozrywkowy.

Gdzie szukać dobrej muzyki?

Koncert rapowy Zénith de Paris
Autor: Coup d'Oreille
Źródło: http://www.flickr.com
Pomyślmy co robić, aby pozyskać nieograniczony dostęp do muzyki - czy to w ogóle coś realnego? To oczywiste, że dosłownie każdej piosenki nie można szybko znaleźć, ale na szczęście nawet bardzo niszowa poezja śpiewana koncerty na dvd/blu-ray dzisiaj nie jest za bardzo trudna do zlokalizowania.

Dostęp do dobrej muzy jest niemalże nieograniczony

Koncert rockowy
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Pewnie wszyscy fani muzyki są wyczuleni nie tylko na dźwięk, lecz oczywiście także na obraz. Czyli jeżeli ktoś przykładowo lubi Budkę Suflera albo Asgeira, chciałby również obejrzeć sobie jakiś koncert - najlepiej na żywo, ale trudno nie zauważyć, że najczęściej takowa opcja niestety nie istnieje.

Nieco porad dla miłośników muzyki

Koncert rockowy
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Dosyć często mówimy, że aktualna muzyka i tak nie jest ciekawa, godna uwagi melomana, który cechuje się odrobinę odmiennym gustem, niż ogół. Jednak kto rzekł, iż musimy tylko zwracać uwagę na muzykę popularną?