warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/marinamirror.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

pasja

Pasja zapełnia codzienne dni czymś magicznym, zaskakuje nas swoim impetem i nieoczywistością

hobby
Autor: Dremel
Źródło: Dremel
Niektórzy nie wyobrażają sobie życia bez pasji. Przedstawia się ona jako pewna obietnica dająca coś więcej niż zwykła rzeczywistość, która przeważnie nie jest zbyt pasjonująca. Silne zainteresowanie jakąś dziedziną wypełnia bowiem nasze codzienne dni czymś wyjątkowym, zaskakuje nas swoim rozmachem i nieoczywistością, nagradza nas rezultatami, kreśli przed nami coraz to inne wyzwania. Pasję warto posiadać.

W jaki sposób profesjonalnie przygotować się do uprawiania tańca?

młoda para
Autor: Rick Flores
Źródło: http://www.flickr.com
Uprawienie czynne sportów ruchowych to dla wielu z nas wymagany element codzienności. Dzięki niej bowiem w wielu przypadkach możemy zadbać w miły sposób o nasze zdrowie, scalając przy tym przyjemne z pożytecznym.

Nie podobają cię kierunki ścisłe? Wybierz studia z filologii

nauczanie języków obcych
Autor: Laurie Sullivan
Źródło: http://www.flickr.com
Mówią: „Ucz się, ucz, bo wiedza to potęgi klucz”. Ci co to wypróbowali i zostali w tego typu postanowieniu doskonale zdają sobie sprawę, iż jest tak właśnie jest i jednakowoż oszustwo. Wiedza jest naprawdę niezbędna, by uzyskać ciekawszą pracę, a tym bardziej pozwala wygodniej, bardziej luksusowo żyć, lecz z innej strony, co nam po wiedzy, kiedy pracy nie ma, kiedy człowiek ukończył trzy kierunki, a nikt nie chce go zatrudnić. Nie są zainteresowani wykształceniem, przepytują go za to o wcześniejsze miejsca pracy, lecz kiedy miał pracować, jak bez przerwy studiował. To kłopoty wielu młodych ludzi. Recepta dla następnych magistrów jest tego typu, że jak już tak bardzo pragniesz studiować coś z nauk humanistycznych czy społecznych to wybierz koniecznie studia filologii obcej.

Posiadanie własnych zainteresowań to coś wielce istotnego w naszym życiu!

szycie
Autor: kelly
Źródło: http://www.flickr.com
Panie muszą mieć zainteresowania, sens życia. Trudno nie dostrzec, że jeśli nie mamy w swoim żywocie nawet małej, typowej pasji, tak jakby jesteśmy gorszymi osobami. I to niezależnie od naszej płci. Na całe szczęście nie ma najmniejszego kłopotu z tym by najzwyczajniej nawet nie mając odpowiedniego zajęcia natrafić na coś ciekawego. Np. warto porozglądać się po serwisach internetowych, w których są umieszczane sensowne rady na niemalże każde zagadnienie. Byłoby doskonale, gdyby no przynajmniej jedna czytelniczka zrozumiała, że szczególnie w aktualnych mocno zwariowanych czasach trzeba mieć jakąś odskocznię, nieznany świat, w którym tak jakby można się zanurzyć.