warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/marinamirror.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

pasja

Pasja zapełnia codzienne dni czymś magicznym, zaskakuje nas swoim impetem i nieoczywistością

hobby
Autor: Dremel
Źródło: Dremel
Są ludzie którzy nie widzą swojego życia bez pasji. Jawi się ona jak pewna obietnica oferująca coś więcej niż zwykła rzeczywistość, która często nie jest zbyt pasjonująca. Silne zainteresowanie jakąś dziedziną zapełnia bowiem nasze życie czymś wyjątkowym, zaskakuje nas swoim rozmachem i całkowitym brakiem rutyny, nagradza nas swoimi efektami, wyznacza przed nami nowe wyzwania. Pasję dobrze jest posiadać.

W jaki sposób profesjonalnie przygotować się do uprawiania tańca?

młoda para
Autor: Rick Flores
Źródło: http://www.flickr.com
Uprawienie czynne sportów ruchowych to dla wielu z nas niezbędny element codzienności. Dzięki niej bowiem po wielokroć możemy zadbać w błogi sposób o nasze zdrowie, łącząc przy tym przyjemne z użytecznym.

Nie podobają cię kierunki ścisłe? Wybierz studia z filologii

nauczanie języków obcych
Autor: Laurie Sullivan
Źródło: http://www.flickr.com
Twierdzą: „Ucz się, ucz, bo wiedza to potęgi klucz”. Ci co to wypróbowali i pozostali w takim postanowieniu wiedzą, iż jest to prawda i jednakowoż fałsz. Wiedza jest niezwykle niezbędna, żeby zdobyć ciekawszą pracę, a co za tym idzie wygodniej, bardziej komfortowo żyć, lecz z drugiej strony, co nam po mądrości, gdy pracy nie możemy zdobyć, gdy człowiek ukończył trzy fakultety, a nikt nie chce dać mu pracy. Nie są zainteresowani wykształceniem, przepytują go za to o doświadczenie, lecz kiedy miał pracować, jak ciągle studiował. To problemy wielu młodych ludzi. Recepta dla następnych magistrów jest tego typu, że jak już tak bardzo chcesz studiować coś z nauk humanistycznych czy społecznych to wybierz koniecznie studia filologii obcej.

Posiadanie własnych zainteresowań to coś wielce istotnego w naszym życiu!

szycie
Autor: kelly
Źródło: http://www.flickr.com
Panie powinny mieć zainteresowania, sens funkcjonowania. Trudno nie dostrzec, że jeśli nie mamy we własnym żywocie nawet zwykłej, oklepanej pasji, tak jakby jesteśmy mniej wartościowymi osobami. I to niezależnie od płci. Na szczęście nie ma najmniejszego problemu z tym, aby najzwyczajniej nawet nie posiadając odpowiedniego hobby natrafić na coś ciekawego. Na przykład warto rozejrzeć się po wortalach internetowych, w których są zamieszczane wartościowe rady na niemal wszystkie tematy świata. Byłoby bardzo dobrze, gdyby przynajmniej jedna z czytelniczek pojęła, że szczególnie w dzisiejszych przeraźliwie zwariowanych czasach należy mieć odskocznię, magiczny świat, w którym tak jakby można się zanurzyć.