warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/marinamirror.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

pasja

Pasja zapełnia codzienne dni czymś magicznym, zaskakuje nas swoim impetem i nieoczywistością

hobby
Autor: Dremel
Źródło: Dremel
Niektórzy nie widzą swojego życia bez pasji. Przedstawia się ona jako pewna obietnica dająca coś więcej niż zwykła rzeczywistość, która przeważnie nie jest zbyt ciekawa. Pasja wypełnia bowiem nasze życie czymś wyjątkowym, zaskakuje nas swoim rozmachem i całkowitym brakiem rutyny, nagradza nas rezultatami, kreśli przed nami nowe wyzwania. Pasję dobrze jest posiadać.

W jaki sposób profesjonalnie przygotować się do uprawiania tańca?

młoda para
Autor: Rick Flores
Źródło: http://www.flickr.com
Uprawienie czynne sportów ruchowych to dla wielu z nas wymagany element codzienności. Dzięki niej bowiem w wielu przypadkach możemy zadbać w miły sposób o nasze zdrowie, scalając przy tym przyjemne z pożytecznym.

Nie podobają cię kierunki ścisłe? Wybierz studia z filologii

nauczanie języków obcych
Autor: Laurie Sullivan
Źródło: http://www.flickr.com
Mówią: „Ucz się, ucz, bo wiedza to potęgi klucz”. Ci którzy spróbowali i wytrwali w tym postanowieniu doskonale zdają sobie sprawę, że jest to czysta prawda i ale także nieprawda. Wiedza jest naprawdę niezbędna, aby otrzymać lepszą pracę, a tym bardziej pozwala wygodniej, bardziej komfortowo żyć, lecz z drugiej strony, co nam po mądrości, gdy pracy nie możemy zdobyć, kiedy człowiek zaliczył trzy fakultety, a żadna firma nie chce go zatrudnić. Nie interesują ich studia, pytają się go za to o wcześniejsze miejsca pracy, ale kiedy miał je zdobyć, jak bez przerwy studiował. To problemy wielu młodych ludzi. Recepta dla kolejnych magistrów jest taka, że jak już koniecznie pragniesz studiować coś z nauk humanistycznych czy społecznych to wybierz koniecznie studia filologii obcej.

Posiadanie własnych zainteresowań to coś wielce istotnego w naszym życiu!

szycie
Autor: kelly
Źródło: http://www.flickr.com
Panie muszą mieć pasję, no sens funkcjonowania. Trudno nie zauważyć, że jeżeli nie mamy w swoim żywocie nawet małej, oklepanej pasji, tak jakby jesteśmy gorszymi osobami. Niezależnie od płci. Na szczęście nie ma najmniejszego problemu z tym, aby po prostu nawet nie mając sensownego hobby trafić na coś interesującego. Przykładowo zdecydowanie warto rozejrzeć się po serwisach internetowych, gdzie są zamieszczane wartościowe porady na niemalże każdy temat. Byłoby bardzo dobrze, gdyby przynajmniej jedna z czytelniczek pojęła, że szczególnie w aktualnych wielce zwariowanych czasach należy mieć jakąś odskocznię, nieznany świat, w którym niejako można się zanurzyć.