warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/marinamirror.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

imprezy

Muzyka na imprezie weselnej: DJ czy zespół "na żywo"

Wesele
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Sporo młodych par, które są w trakcie organizowania wesela, myśli nad tym, czy zdecydować się na zespół muzyczny występujący na żywo, czy może korzystniej jest wybrać dj'a. Obie te opcje mają pewne wady i zalety. Trzeba więc przekonać się jakie!

Jak realizuje się fotografie z lotu ptaka?

zdjęcia
Źródło: http://www.sxc.hu
Fotografie z zlotu ptaka wykonuje się nie tylko z pokładu aeroplanu bądź helikoptera. Firmy fotograficzne mają na to mnóstwo innych strategii. Często tańszych i sprawdzających się lepiej w konkretnych momentach niż płatowiec czy helikopter. Jako przykład podam wszelkie przeróżne imprezy masowe gdzie kapitalnie sprawdzi się balon który bez problemu może przez kilka godzin unosić się w jednym i tym samym miejscu i realizować zdjęcia z góry przy pomocy ulokowanego pod nim aparatu cyfrowego.

Co ma wspólnego lato z oświetleniem scenicznym

gitarzysta
Autor: rufus
Źródło: http://www.flickr.com
I w końcu nastało wyczekiwane lato, zdajemy się mówić, kiedy poczujemy pierwsze, cieplejsze dni. Skończyła się szara zima, nie trzeba już codziennie rano zakładać grubych płaszczy, rękawiczek i nakryć głowy, w końcu dzień jest o wiele dłuższy, więc i można wyjść na dwór lub wylegiwać się na w parku do zmierzchu. Lato to również czas na letnie plenerowe eventy, a w ostatnich latach mamy ich w Polsce wysyp.