warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/marinamirror.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

imprezy

Muzyka na imprezie weselnej: DJ czy zespół "na żywo"

Wesele
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Niemało młodych par, które są w trakcie przygotowań do wesela, zastanawia się, czy wybrać zespół muzyczny występujący na żywo, czy może lepiej zdecydować się na dj'a. Te dwie opcje posiadają pewne plusy i minusy. Warto zatem przekonać się jakie!

Jak realizuje się fotografie z lotu ptaka?

zdjęcia
Źródło: http://www.sxc.hu
Zdjęcia z powietrza wykonuje się nie tylko z pokładu płatowca czy też helikoptera. Przedsiębiorstwa fotograficzne mają na to sporo innych metod. Nierzadko tańszych i sprawdzających się lepiej w konkretnych momentach niż stalowy ptak czy helikopter. Jako przykład mogę podać wszelkie różne imprezy masowe gdzie świetnie sprawdzi się balon który bez problemu potrafi przez dłuższy czas unosić się w jednym i tym samym miejscu i realizować zdjęcia z góry przy pomocy ulokowanego pod nim aparatu cyfrowego.

Co ma wspólnego lato z oświetleniem scenicznym

gitarzysta
Autor: rufus
Źródło: http://www.flickr.com
I w końcu nastało wyczekiwane lato, zdajemy się mówić, kiedy poczujemy pierwsze, cieplejsze dni. Skończyła się nudna zima, nie trzeba już codziennie rano zakładać grubych kurtek, rękawiczek i czapek, w końcu dzień jest o wiele dłuższy, więc i można wyjść na dwór lub posiedzieć na w parku do nocy. Ta przyjemna pora roku to także czas na letnie plenerowe eventy, a w ostatnimi czasy mamy ich w Polsce sporo.