warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/marinamirror.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

imprezy

Muzyka na imprezie weselnej: DJ czy zespół "na żywo"

Wesele
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Wiele młodych par, które są na etapie organizowania wesela, zastanawia się, czy zdecydować się na zespół muzyczny grający na żywo, czy może korzystniej jest wybrać dj'a. Te dwie możliwości mają swoje wady i zalety. Powinniśmy zatem przekonać się jakie!

Jak realizuje się fotografie z lotu ptaka?

zdjęcia
Źródło: http://www.sxc.hu
Zdjęcia z powietrza wykonuje się nie tylko z pokładu płatowca czy też helikoptera. Przedsiębiorstwa fotograficzne mają na to sporo innych metod. Nierzadko tańszych i sprawdzających się lepiej w konkretnych momentach niż stalowy ptak czy helikopter. Jako przykład mogę podać wszelkie różne imprezy masowe gdzie świetnie sprawdzi się balon który bez problemu potrafi przez dłuższy czas unosić się w jednym i tym samym miejscu i realizować zdjęcia z góry przy pomocy ulokowanego pod nim aparatu cyfrowego.

Co ma wspólnego lato z oświetleniem scenicznym

gitarzysta
Autor: rufus
Źródło: http://www.flickr.com
I w końcu nastało wyczekiwane lato, zdajemy się mówić, kiedy poczujemy pierwsze, cieplejsze dni. Skończyła się nudna zima, nie trzeba już codziennie rano zakładać grubych kurtek, rękawiczek i czapek, w końcu dzień jest o wiele dłuższy, więc i można wyjść na dwór lub posiedzieć na w parku do nocy. Ta przyjemna pora roku to także czas na letnie plenerowe eventy, a w ostatnimi czasy mamy ich w Polsce sporo.