warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/marinamirror.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

tłumacz

Język angielski to w dzisiejszych czasach podstawowa umiejętność

Podręczniki do nauki języków
Autor: Sarah Joy
Źródło: http://www.flickr.com
Kogo by nie zapytać każdy z nas mówi po angielsku. Wiadomo mowa o grupie wiekowej do 30 lat, gdyż starsi nawet nie mają takich pewności, skoro nigdy za bardzo nie mieli do czynienia z tym językiem. Z czego to się bierze?

Gdy trzeba zorganizować event

W dzisiejszych czasach przygotowanie licznej, międzynarodowej konferencji może sprawić znaczną ilość problemów także w tak dużym miejscu, jak Warszawa. Wiąże się to często z licznymi kwestiami organizacyjnymi – od zamówienia tłumaczy po należyty wystrój pokoju czy sprzęt nagłaśniający.

Zostań tłumaczem języka angielskiego!

tłumaczenie
Autor: _ Kripptic
Źródło: http://www.flickr.com

Aktualnie język angielski bez wątpienia jest jednym z najpopularniejszych językówwybieranych przez osoby rozpoczynające akurat studia wyższe. Filologia angielska jest obecnie bardzo obleganym kierunkiem, zatem trudno byłoby dziwić się temu, że na dzisiejszym rynku znajdziemy tak wielu różnych ludzi dysponujących szerokimi kwalifikacjami z zakresu tego właśnie języka.

Zadbaj o przyszłe życie swojego dziecka pomyśl na temat zajęciach z angielskiego

Autor: Gstpc.com
Jednym z najbardziej powszechnych języków na świecie jest język angielski. Dziś możemy się za jego pomocą porozumieć praktycznie w każdym zakątku świata. Stąd też w Polsce uczy się go już maluchy w podstawówce, a nawet w placówkach przedszkolnych. Jest on również z chęcią wybierany przez osoby starsze, które zapisują się na różnego typu specjalistyczne kursy językowe.