warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/marinamirror.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

PC

Minecraft to aktualnie jedna z najbardziej znanych gierek na rynku

komputer
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Minecraft to teraz jedna z najbardziej popularnych gierek na rynku - w naszym kraju, ale pewnie w pozostałych również, natrafić idzie na dziesiątki tysięcy prawdziwych fanów akurat owej gry. W sumie autor tekstu raczej nie zalicza się do mega sympatyków Minecrafta, ale oczywiście bardzo dobrze rozumie potęgę tego produktu.

Lista najlepszych gier na PC w tym sezonie

Lego Super Heroes
Autor: Redazione Fuorigio.co
Źródło: http://www.flickr.com
Kocki lego od dziesięcioleci są jedną z najczęściej kupowanych zabawek w wielu krajach. Dzieci wręcz kochają się nimi bawić, a w ostatnim czasie niezwykle chętnie są kupowane serie które nawiązują do najnowszych filmów dziecięcych. W zasadzie w każdym ze sklepów zabawkowych można na półkach znaleźć co najmniej kilka opakowań z klockami, a w dużych miejscowościach są sklepy jakie tylko i wyłącznie oferują te klocki. Trudno więc się dziwić, że w pewnym momencie został wypuszczony film, jakiego głównymi bohaterami są postacie z klocków, a niewiele po nim lego przygoda gra pc, wzorowana dokładnie na filmowym scenariuszu.

Co w istocie mogą nauczyć gry?

kontroler do gier
Autor: Play Among Friends Paf
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli raczej nie ma na kuli ziemskiej kraju, gdzie granie w przeróżne gry nie byłoby jedną z najukochańszych rozrywek, sposobów spędzania wolnych chwil, nie powinno przesadnie zdziwić, że człowiek, który deprecjonuje zalety gierek jakby nie patrzeć naraża się na znaczącą krytykę!

Wciągające gry na PlayStation Vita

gra na playstation
Autor: Bartosz Maciejewski
Źródło: http://www.flickr.com
Mała, wygodna i bardzo grywalna - to najlepsza chyba charakterystyka niewielkiej ręcznej konsolki, jaką jest wypuszczona w 2011 roku PS Vita. Ta konsola wyposażona została w ekran dotykowy z pięciocalową przekątną, a dodatkowo, co wyróżnia ją w gronie konkurentów, tylny panel z dotykowymi czujnikami, który daje zupełnie niespotykane funkcjonalności jeżeli chodzi o sterowanie podczas grania. Łącząc możliwości przedniego ekranu z panelem tylnym otrzymuje się zakres sterowania niedostępny do tej pory w żadnym innym urządzeniu.

Na co należy uważać w kwestii gierek?

opakowanie ps vita
Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Zapamiętajmy, że dosyć częste przenosiny w świat gier to ogólnie nic złego. Jeżeli jesteśmy kumaci, orientujemy się, iż od wszystkiego można jakoś uzależnić, zatem zachowamy mimo wszystko umiar, nie będziemy mieć z niczym kłopotów. Jednakowoż jeżeli mamy zwichrowaną psychikę, w wielu przypadkach mamy wielkie problemy z umiarem, pewnie dołączymy do grupy takich osób, którym faktycznie gry zaszkodziły. Fakty są takie, że statystyczny gracz potrafi wyciągać wiele radości z grania, co najważniejsze, poznał granicę, zatem gry psp tak czy siak nie stanowią dla jego osoby jakiejś przeszkody, która później wygeneruje duże kłopoty, np. unikanie chodzenia na studia - są tego typu przypadki, a więc trzeba się postarać wystrzegać swoistego uzależnienia się.