warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/marinamirror.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

PC

Minecraft to aktualnie jedna z najbardziej znanych gierek na rynku

komputer
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Minecraft to obecnie jedna z popularniejszych gierek na rynku - w naszym kraju, ale pewnie w pozostałych również, natrafić idzie na dziesiątki tysięcy prawdziwych miłośników akurat tej gry. W sumie autor artykułu nie może się zaliczyć do wielkich sympatyków Minecrafta, ale oczywiście bardzo dobrze potrafi zrozumieć fenomen tego produktu.

Lista najlepszych gier na PC w tym sezonie

Lego Super Heroes
Autor: Redazione Fuorigio.co
Źródło: http://www.flickr.com
Kocki lego od dziesięcioleci są jedną z najczęściej kupowanych zabawek na świecie. Maluchy wręcz kochają się nimi bawić, a ostatnimi czasy niezwykle często są kupowane serie które nawiązują do najnowszych filmów dziecięcych. W praktycznie każdym sklepie z zabawkami na półkach można znaleźć przynajmniej parę opakowań z klockami, a w większych miastach są sklepy jakie sprzedają jedynie te klocki. Trudno więc się dziwić, że w pewnym momencie wyemitowany został film, którego głównym bohaterem są postacie z klocków, a chwilę później lego przygoda gra pc, oparta właśnie na scenariuszu tego filmu.

Co w istocie mogą nauczyć gry?

kontroler do gier
Autor: Play Among Friends Paf
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli nie ma na globie kraju, w którym grywanie w przeróżne gry nie byłoby jedną z najpopularniejszych rozrywek, sposobów spędzania wolnego czasu, nie może przesadnie zdziwić, że człowiek, który deprecjonuje zalety gierek niejako naraża się na znaczącą krytykę!

Wciągające gry na PlayStation Vita

gra na playstation
Autor: Bartosz Maciejewski
Źródło: http://www.flickr.com
Mała, praktyczna i bardzo wygodna - to najlepsza chyba charakterystyka niewielkiej ręcznej konsolki, jaką jest zaprojektowana kilka lat temu PS Vita. Ta konsola wyposażona została w dotykowy ekran z pięciocalową przekątną, a także, co wyróżnia ją wśród innych urządzeń tego typu, tylny panel z dotykowymi czujnikami, który daje całkowicie nowe funkcjonalności jeśli chodzi o sterowanie podczas grania. Łącząc funkcjonalności ekranu z przodu z tylnym panelem otrzymuje się zakres sterowania niedostępny do tej pory w innych urządzeniach.

Na co należy uważać w kwestii gierek?

opakowanie ps vita
Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Pamiętajmy, że stosunkowo częste przenosiny w świat gier to ogólnie nic dziwnego. Jeżeli jesteśmy mądrzy, orientujemy się, iż od dosłownie wszystkiego można uzależnić, zatem zachowamy bądź co bądź umiar, nie będziemy mieć z niczym problemów. Jednak jeśli mamy zwichrowaną psychikę, nierzadko mamy ogromne kłopoty z umiarem, zapewne dołączymy do grona takich osób, którym faktycznie gry zaszkodziły. A rzeczywistość jest taka, że typowy gracz umie wyciągać wiele frajdy z grywania, co najważniejsze, zna granicę, zatem gry psp i tak nie stanowią dla jego osoby jakiejś przeszkody, która potem wygeneruje znaczne problemy, np. unikanie chodzenia na uniwerek - a są takowe przypadki, a więc należy się postarać wystrzegać swoistego uzależnienia się.