warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/marinamirror.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

kontrola

Czy pozwalać dzieciom grać w gry komputerowe?

komputer
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Sporo rodziców ma wątpliwości, czy ich dzieci powinny grać w gry komputerowe, czy też raczej zakazać im takich rozrywek. Na to zagadnienie nie ma jasnej odpowiedzi, gdyż bardzo wiele zależy od tego, jakie gry najczęściej wybiera nasz podopieczny oraz czy wybrana gra jest dostosowana do jego wieku itp.

Czym różnią się sprężyny progresywne od tradycyjnych?

Fanom motoryzacji nie ma potrzeby tłumaczyć, jaką funkcję pełni zawieszenie pojazdu. Konstruktorzy i sami właściciele chcą ulepszyć auta, poprawiając wygodę w czasie podróży. Sprężyny oczywiście wpływają na poczucie bezpieczeństwa podróżujących i spokój kierującego. Czy warto zamontować sprężyny progresywne?

Jak działają sprężyny progresywne?

Fanom motoryzacji nie trzeba tłumaczyć, jaką rolę odgrywa zawieszenie samochodu. Producenci i oczywiście właściciele starają się ulepszyć auta, wpływając na komfort podróży. Sprężyny oczywiście wpływają na bezpieczeństwo pasażerów i pewność kierowcy. Czy dobrym pomysłem są sprężyny progresywne?

Czym różnią się sprężyny progresywne od tradycyjnych?

samochód terenowy
Autor: TATA
Źródło: Marubeni Motors Poland
Kierowcom nie ma potrzeby wyjaśniać, jak ważne jest zawieszenie samochodu. Producenci i naturalnie właściciele starają się ulepszać samochody, poprawiając komfort podróży. Sprężyny wpływają na bezpieczeństwo podróżujących i spokój kierującego. Czy warto inwestować w sprężyny progresywne?

Czy warto montować sprężyny progresywne?

Sprężyny
Źródło: http://www.vanel.com
Fanom motoryzacji nie ma potrzeby opowiadać, jak ważne jest zawieszenie pojazdu. Producenci i oczywiście kierowcy próbują ulepszyć auta, zwiększając wygodę w czasie jazdy. Sprężyny mają wpływ na poczucie bezpieczeństwa podróżujących i pewność kierowcy. Czy warto zamontować sprężyny progresywne?