warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/marinamirror.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

kontrola

Czy pozwalać dzieciom grać w gry komputerowe?

komputer
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Sporo rodziców ma wątpliwości, czy ich dzieci powinny grać w gry komputerowe, czy też raczej zakazać im takich rozrywek. Na to zagadnienie nie ma jasnej odpowiedzi, gdyż bardzo wiele zależy od tego, jakie gry najczęściej wybiera nasz podopieczny oraz czy wybrana gra jest dostosowana do jego wieku itp.

Czym różnią się sprężyny progresywne od tradycyjnych?

Kierowcom nie ma potrzeby tłumaczyć, jak ważne jest zawieszenie w aucie. Konstruktorzy i naturalnie kierowcy próbują ulepszyć samochody, wpływając na komfort jazdy. Sprężyny mają wpływ na bezpieczeństwo pasażerów i pewność kierującego. Czy warto inwestować w sprężyny progresywne?

Jak działają sprężyny progresywne?

Nikomu nie ma potrzeby wyjaśniać, jak ważne jest zawieszenie pojazdu. Konstruktorzy i oczywiście właściciele chcą ulepszać auta, zwiększając komfort jazdy. Sprężyny wpływają na poczucie bezpieczeństwa podróżujących i spokój kierowcy. Czy warto inwestować w sprężyny progresywne?

Czym różnią się sprężyny progresywne od tradycyjnych?

samochód terenowy
Autor: TATA
Źródło: Marubeni Motors Poland
Kierowcom nie ma potrzeby tłumaczyć, jaką rolę odgrywa zawieszenie pojazdu. Producenci i sami kierowcy chcą unowocześnić samochody, zwiększając wygodę w czasie podróży. Sprężyny wpływają na bezpieczeństwo podróżujących i pewność kierowcy. Czy warto zamontować sprężyny progresywne?

Czy warto montować sprężyny progresywne?

Sprężyny
Źródło: http://www.vanel.com
Fanom motoryzacji nie ma potrzeby opowiadać, jak ważne jest zawieszenie pojazdu. Producenci i oczywiście kierowcy próbują ulepszyć auta, zwiększając wygodę w czasie jazdy. Sprężyny mają wpływ na poczucie bezpieczeństwa podróżujących i pewność kierowcy. Czy warto zamontować sprężyny progresywne?