warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/marinamirror.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

kontrola

Czy pozwalać dzieciom grać w gry komputerowe?

komputer
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu rodziców ma wątpliwości, czy pozwalać dzieciom grać w gry komputerowe, czy też zupełnie zabronić im takich rozrywek. Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, bowiem bardzo wiele zależy od tego, po jakie gry sięga nasz dzieciak oraz czy poszczególna gra jest dopasowana do jego wieku itp.

Czym różnią się sprężyny progresywne od tradycyjnych?

Kierowcom nie ma potrzeby tłumaczyć, jaką funkcję pełni zawieszenie w aucie. Konstruktorzy i naturalnie kierowcy próbują ulepszyć samochody, wpływając na wygodę w czasie podróży. Sprężyny mają wpływ na bezpieczeństwo pasażerów i pewność kierowcy. Czy warto zamontować sprężyny progresywne?

Jak działają sprężyny progresywne?

Fanom motoryzacji nie ma potrzeby tłumaczyć, jaką funkcję pełni zawieszenie pojazdu. Producenci i sami właściciele chcą ulepszyć samochody, poprawiając wygodę w czasie podróży. Sprężyny mają wpływ na poczucie bezpieczeństwa pasażerów i spokój kierowcy. Czy warto inwestować w sprężyny progresywne?

Czym różnią się sprężyny progresywne od tradycyjnych?

samochód terenowy
Autor: TATA
Źródło: Marubeni Motors Poland
Fanom motoryzacji nie ma potrzeby opowiadać, jaką rolę odgrywa zawieszenie w aucie. Producenci i oczywiście kierowcy próbują ulepszać samochody, poprawiając komfort jazdy. Sprężyny oczywiście wpływają na poczucie bezpieczeństwa pasażerów i spokój kierowcy. Czy dobrym pomysłem są sprężyny progresywne?

Czy warto montować sprężyny progresywne?

Sprężyny
Źródło: http://www.vanel.com
Fanom motoryzacji nie ma potrzeby opowiadać, jak ważne jest zawieszenie w aucie. Producenci i oczywiście właściciele próbują ulepszyć samochody, wpływając na wygodę w czasie jazdy. Sprężyny wpływają na poczucie bezpieczeństwa podróżujących i pewność kierującego. Czy warto zamontować sprężyny progresywne?