warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/marinamirror.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

gatunek

Linia melodyczna z pięknym tekstem

koncert w Amsterdamie
Autor: Franklin Heijnen
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy słyszał, zdawać by się mogło wytarty, slogan, który składa się z takich słów „muzyka łączy pokolenia”. Chociaż nie zawsze w to wierzymy, to trudno zaprzeczyć tej tezie. Widać to nawet po duetach, jakie wypuszczają piosenki na rynek. Współcześni muzycy ze sceny alternatywnej, tworzą, z można by powiedzieć, dinozaurami sceny rozrywkowej poprzedniego pokolenia i nagrywają wspólnie piosenki, które latają na listach przebojów i to po parę tygodni. Jak widać połączenie doświadczenia i innowacyjności działa na plus muzycznych eksperymentów.

Romans vhs I nie jedynie

film na vhs
Autor: Terror on Tape
Źródło: http://www.flickr.com
Znakomity romantyczny film okazuje się aktualnie dosyć niemałą rzadkością, nie za często często trafiają się bowiem dzieła takiego zakresu naprawdę na poziomie, jakie nie jedynie mają interesujące postacie, lecz także nie tak znowu łatwych bohaterów. Alternatywą dla zwyczajnych romansów oglądanych w telewizji mogą okazać się na przykład romanse vhs. Z ich asortymentem da się obejrzeć dzięki sklepikom internetowym jak również licznym portalom sieciowym oferującym rady w sprawach filmów. W Internetu na pewno nie braknie bowiem osób, jakie chcą dzielić się swą rozległą wiedzą w zakresie znajomości filmu.