warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/marinamirror.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

gatunek

Linia melodyczna z pięknym tekstem

koncert w Amsterdamie
Autor: Franklin Heijnen
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy słyszał, zdawać by się mogło wytarty, slogan, który składa się z takich słów „muzyka łączy pokolenia”. Chociaż nie zawsze w to wierzymy, to trudno zaprzeczyć tej tezie. Widać to nawet po duetach, jakie wypuszczają piosenki na rynek. Współcześni muzycy ze sceny alternatywnej, tworzą, z można by powiedzieć, dinozaurami sceny rozrywkowej poprzedniego pokolenia i nagrywają wspólnie piosenki, które latają na listach przebojów i to po parę tygodni. Jak widać połączenie doświadczenia i innowacyjności działa na plus muzycznych eksperymentów.

Romans vhs I nie jedynie

film na vhs
Autor: Terror on Tape
Źródło: http://www.flickr.com
Znakomity romantyczny film może być dziś dosyć niemałą rzadkością, nie za często najczęściej trafiają się bowiem produkcje tego zakresu naprawdę na poziomie, jakie nie jedynie posiadają atrakcyjne postacie, ale również nie tak znowu łatwych bohaterów. Alternatywą dla prostych romansów oglądanych w telewizji mogą okazać się na przykład romanse vhs. Z ich asortymentem da się obejrzeć dzięki sklepom internetowym jak również wielorakim portalom internetowym oferującym porady w kwestiach filmów. W sieci na pewno nie zabraknie bowiem osób, które pragną dzielić się swą rozległą wiedzą w zakresie kina.