warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/marinamirror.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

gatunek

Linia melodyczna z pięknym tekstem

koncert w Amsterdamie
Autor: Franklin Heijnen
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy słyszał, zdawać by się mogło wytarty, slogan, który brzmi mniej więcej tak „muzyka łączy pokolenia”. Choć nie zawsze to widać, to nie sposób zaprzeczyć tej tezie. Widać to nawet po duetach, jakie wypuszczają piosenki na rynek. Współcześni muzycy ze sceny alternatywnej, tworzą, z można by powiedzieć, dinozaurami sceny rozrywkowej poprzedniego pokolenia i robią wspólnie piosenki, które latają na listach przebojów i trwają na wysokich pozycjach przez parę tygodni. Widocznie mieszanka doświadczenia i innowacyjności działa na plus muzycznych eksperymentów.

Romans vhs I nie jedynie

film na vhs
Autor: Terror on Tape
Źródło: http://www.flickr.com
Dobry romantyczny film może być aktualnie stosunkowo znaczną rzadkością, nie za często z reguły trafiają się bowiem produkcje tego typu naprawdę na poziomie, które nie tylko mają ciekawe postacie, lecz także nie tak znowu łatwych bohaterów. Alternatywą dla prostych romansów oglądanych w telewizji mogą okazać się na przykład romanse vhs. Z ich asortymentem można obejrzeć dzięki sklepom internetowym oraz rozlicznym portalom internetowym oferującym wskazówki w kwestiach filmów. W sieci zapewne nie braknie bowiem osób, które chcą dzielić się swoją rozległą wiedzą w zakresie filmoznawstwa.