warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/marinamirror.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

gatunek

Linia melodyczna z pięknym tekstem

koncert w Amsterdamie
Autor: Franklin Heijnen
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy słyszał, zdawać by się mogło wytarty, slogan, który składa się z takich słów „muzyka łączy pokolenia”. Chociaż nie zawsze w to wierzymy, to trudno zaprzeczyć tej tezie. Widać to nawet po duetach, jakie wypuszczają piosenki na rynek. Współcześni muzycy ze sceny alternatywnej, tworzą, z można by powiedzieć, dinozaurami sceny rozrywkowej poprzedniego pokolenia i nagrywają wspólnie piosenki, które latają na listach przebojów i to po parę tygodni. Jak widać połączenie doświadczenia i innowacyjności działa na plus muzycznych eksperymentów.

Romans vhs I nie jedynie

film na vhs
Autor: Terror on Tape
Źródło: http://www.flickr.com
Dobry romantyczny film bywa dziś dość dużą rzadkością, nie za często zwykle trafiają się bowiem dzieła tego typu naprawdę na poziomie, jakie nie wyłącznie posiadają atrakcyjne postacie, lecz również nie tak znowu banalnych bohaterów. Alternatywą dla banalnych romansów oglądanych w telewizji są w stanie okazać się na przykład romanse vhs. Z ich asortymentem można poznać dzięki sklepom internetowym oraz licznym portalom internetowym oferującym porady w sprawach filmów. W Internetu zapewne nie braknie bowiem osób, jakie pragną dzielić się swą rozległą wiedzą w zakresie kina.