warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/marinamirror.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

zainteresowanie

Jak niezwykle istotny jest cel w życiu. Czasem to jedynie dla niego jeszcze bardziej działamy

kolekcjonowanie
Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Jak to dobrze mieć cel w życiu, żyć po coś, cieszyć się przeróżnymi rzeczami i dążyć do zakwitnięcia swojego charakteru Też masz takie poczucie czy jest Ci to obce? Jeśli czujesz to zapewne cenisz ten przyjemny stan. Jeśli tego nie doświadczasz to nic nie stoi na przeszkodzie, byś zaczął żyć właśnie tak. Co jest do tego potrzebne? Tak naprawdę jednocześnie mało i dużo, bo jak pomierzyć i poważyć wiarę w siebie? To ciężkie do wykonania. Warto jednak trudzić się, aby to odnaleźć u siebie.

Jak najefektywniej wykorzystać urlop?

Autor: LCC International
Wolny czas powinien przez wszystkich być mądrze wykorzystywany, zwłaszcza że wielu ludzi zbyt dużo go nie posiada. Lecz różnie z tym jest, wielu ludzi nie bardzo umie czy chce znaleźć sobie jakieś rozwijające, interesujące hobby. Albo spędzają oni czas przez telewizorem, pochłaniając kolejne seriale, albo siadają do komputera, smartfona czy tabletu i rozpoczynają granie. I takich ludzi niestety jest coraz więcej, a szczególnie po młodzieży widać, że absolutnie nie posiada ona żadnego hobby.