warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/marinamirror.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

plansza

Można by sądzić, że gierki strategiczne online swoje dobre lata mają już za sobą

gra
Autor: TransformersMan
Źródło: http://www.flickr.com
Ich różnorodność wskazuje, że świat Facebooka, social media i obrazkowych przeróbek nie wyeliminował z, jakby nie patrzeć – gier online. Możemy grać w to na co tylko mamy ochotę - od strategii przez RPG do sportowych manegerów. Jeśli chodzi o gry – manager, pierwszym skojarzeniem są rzecz jasna soccerowe wersje Football Managera. Od początku budujesz tu własną wirtualną drużynę, budujesz nowy stadion, dokonujesz transferów itd.

Zawsze można umilić sobie czas

gry planszowe
Autor: David Goehring
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli lubimy grać w różnego typu gry, to z pewnością ciągle szukamy czegoś nowszego, co nas porwie i co spowoduje, iż wolny czas nawet z najbardziej ponure i nudne dni, będzie nam upływał interesująco oraz równocześnie będzie wpływał na rozwój naszej spostrzegawczości, jak oraz też skupienia. Nie musimy nastawiać się jedynie na gry komputerowe, cały czas powiększane są też gry planszowe, do których przecież mamy szansę zasiąść z calutką familią.