warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/marinamirror.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

hodowla

W jaki sposób nie rozpieścić ukochanego pupila?

tibetan mastiff
Autor: lgrvv
Źródło: http://www.flickr.com
Twierdzisz, że twoja pociecha miała zawsze dziwne zainteresowania? Już w wieku kilku lat zaczęły je interesować poradniki o roślinach i kwiatach, porady i sposoby na zbudowanie pięknego ogrodu. Mówisz, że to zajęcie dla starszych? Nieprawda. Dzieci mogą mieć szerokie wachlarze zainteresowań i choćby trwało to tylko chwilę warto umożliwić im próbowanie różnych zainteresowań. Ale – uwaga – pamiętajmy, że odpowiednie jest próbowanie z głową.

Doceń urok jazdy konnej

konie
Autor: Krzysztof Szustka
Źródło: Integer S.A.
Hodowla koni na pewno cieszy się w naszym kraju bardzo długą tradycją, a te niesamowite zwierzęta przez całe wieki pełniły niezwykle ważną funkcję w samej tylko polskiej wojskowości. Również i w obecnych czasach możemy u nas spotkać spore grono amatorów jazdy konnej, i raczej trudno byłoby się temu dziwić, bowiem rzeczywiście jest to doskonały sposób na wykorzystywanie swego wolnego czasu dla każdego z nas. Z jednej strony możemy zapewnić sobie dzięki temu dawkę ruchu na świeżym powietrzu, a oprócz tego taka potrafi nas naprawdę bardzo odstresować.