warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/marinamirror.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

umysł

Humanista kontra ścisłowiec

Nauka: humaniści vs. ścisłowcy
Autor: shho
Źródło: http://sxc.hu
Jeśli humanista twierdzi, że „świat schodzi na psy”, to ścisłowiec pocznie wieszać na nim te czworonogi, prezentując swoją przewagę w dzisiejszej rzeczywistości. Słowa humanisty niewątpliwie są zbyt mocne, ponieważ świat jest za bardzo złożony, by mówić o nim w sposób czarno-biały, jednakże należy potwierdzić, że osoby o bardziej matematycznych czy fizycznych (ścisłe nauki) zdolnościach mają trochę łatwiej. A co się dzieje w tej sytuacji z humanistami? Albo mają jakiś pomysł, lub załamani udają się do Urzędu Pracy.

Gry na konsole mają sporo atutów!

konsola Xbox One
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Ten tekst jest dedykowany głównie takim osobnikom, którzy ciągle przesadnie stereotypowo podchodzą do kwestii grania w gry konsolowe. Przecież tylko skończony ignorant sądzi, iż choćby gry logiczne ps2 nie charakteryzują się naprawdę wieloma zaletami. Czytelnicy, którzy wiedzą, że gierki to coś fantastycznego niech w sumie przejdą do innego tekstu, lecz jeżeli owy artykuł czyta teraz niewdzięcznik deprecjonujący niesamowity świat gier, z pewnością nie powinien zignorować dalszej części. Naturalnie to żarcik, bądź co bądź żyjemy w wolnym kraju. A więc: niby jak skutecznie przekonać niedoinformowanych do gierek?