warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/marinamirror.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

umysł

Humanista kontra ścisłowiec

Nauka: humaniści vs. ścisłowcy
Autor: shho
Źródło: http://sxc.hu
Jeśli humanista twierdzi, iż „świat schodzi na psy”, to ścisłowiec pocznie zawieszać na nim te czworonogi, pokazując swoją przewagę w aktualnej realności. Słowa humanisty na pewno są zbyt jednoznaczne, gdyż świat jest za bardzo skomplikowany, by mówić o nim w sposób czarno-biały, jednak powinniśmy przyznać, iż osoby o bardziej matematycznych czy fizycznych (ścisłe nauki) zdolnościach mająnieznacznie łatwiej. A co się dzieje w tym momencie z humanistami? Albo mają jakiś pomysł, albo przybici chodzą do Urzędu Pracy.

Gry na konsole mają sporo atutów!

konsola Xbox One
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Ten tekst jest dedykowany przede wszystkim tym ludziom, którzy ciągle za bardzo deprecjonująco podchodzą do tematu grania w gierki konsolowe. Przecież tylko całkowity ignorant uważa, iż przykładowo gry logiczne ps2 nie charakteryzują się naprawdę wieloma zaletami. Odbiorcy, którzy zdają sobie sprawę, że gry to coś fajnego niech w sumie przejdą dalej, ale jeżeli owy tekst czyta teraz niewdzięcznik oczerniający niezwykły świat gierek, niewątpliwie nie powinien przeoczyć dalszej części. Oczywiście to taki żarcik, mimo wszystko Polska to wolny kraj. A więc: niby jak efektywnie przekonać źle poinformowanych do gier?