warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/marinamirror.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

technologia

Najstarsze komputerowe gry były bardzo proste, ale wynikało to z dużego ograniczenia sprzętowego

gry komputerowe
Komputery od długiego czasu są obecne w naszym otoczeniu, dzisiaj w zdecydowanej większości mieszkań, domów i firm można zobaczyć czy to większy komputer stacjonarny, czy też mały, zgrabny notebook. Sporo osób stosuje komputery do pracy, lecz tak samo dużo, jeżeli nie więcej na komputerowym sprzęcie lubi sobie od czasu do czasu pograć. Najstarsze gry komputerowe nie były wyrafinowane, lecz to wszystko wynikało z dużych ograniczeń sprzętowych.

Audiobooki zamiast książek papierowych mogą ułatwić życie ludziom niepełnosprawnym

książki i audiobooki
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Niewątpliwie ważnym przejawem życia człowieka jest jego hobby. Słowem, wszystko to co robi poza swoim zobowiązaniami związanymi z naszą karierą zawodową czyli codziennymi. Formy wykorzystywania wolnego czasu na pewno są bardzo zindywidualizowane.

Niektórzy z nas wolą aktywnie wykorzystywać czas np. pielęgnując działkę, inni uwielbiają wycieczki rowerowe czy też siłownię, co niektóre osoby wolą bardziej bierne przyjemności na przykład słuchanie muzyki, czytanie itp.