warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/marinamirror.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Nintendo

Znajdź grę dla siebie

gra na przeglądarkę
Autor: brett jordan
Źródło: http://www.flickr.com
Przegląd rynku gier na PC, Play Station i Xbox ma to do siebie, iż, przeważnie są recenzowane gry niezbyt zjawiskowe, nie mające w sobie potencjału najlepszych gier w historii. Zresztą, tak samo jest z muzyką czy z filmami.

Nintendo jest w naszym kraju coraz popularniejsza!

Nintendo 3DS
Autor: Honou
Źródło: http://www.flickr.com
Nintendo to kapitalna konsola do grania. W Polsce powiedzmy nintendo wii u zasadniczo nie jest zbytnio popularne, ale zwłaszcza daleka Azja to teren, gdzie natrafienie na fana Nintendo jest piekielnie łatwe. W sumie i wśród Polaków Nintendo nie jest bardzo niszowe, na całe szczęście sprzedaż Nintendo w naszym kraju ciągle rośnie, w szybkim tempie.

Gry na konsole nie muszą być drogie!

Autor: redcoon.pl
Można podać multum ciekawych rozrywek, niesamowitych sposobów na spędzenie wolnego czasu. Jednak tak czy siak w wielu przypadkach bardzo narzekamy na nudę, brak ciekawych pomysłów na przyjemne spędzenie wieczoru. Akurat w owym tekście przede wszystkim o tym by umieć umiejętnie zarządzać własnym czasem bez ruszania się ze swojego domu.