warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/marinamirror.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Co nowego w świecie filmowym?

Czym się kierować w momencie wyboru najlepszego filmu na wieczór?

proponowane filmy na wieczór
Autor: Tim Pierce
Źródło: http://www.flickr.com
Filmy od lat cieszą się niemalejącym zainteresowaniem kinomanów. Produkcja filmowa przemawia do wyobraźni użytkownika bardziej niż książka, gdyż na długo zapisuje się w świadomości widza. Oczywiście produkcja kinowa nie wyręczy dobrej książki, niemniej jednakże kino potrafi na trwałe zmienić oblicze światowej kultury. Aktualnie powstaje coraz więcej filmów. Widz nie ma łatwego wyboru, ponieważ dobrych i złych produkcji przybywa. Kłopot jest w tym, że niełatwo jest czasem rozpoznać, która twórczość jest którą.

Czas karnawału to okres hucznych balów karnawałowych, kiedy to nasze pociechy z ochotą uczestniczą, wcielając się w ulubionych bohaterów.

stroje superbohaterów
Autor: george ruiz
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy nasze dziecko wybiera się na bal przebierańców należy zadbać o stroje karnawałowe dla chłopców i dziewczynek.
Świat dziecięcej fantazji jest nieograniczony. Szczególnie jeśli chodzi o zabawę oraz wcielanie się w różnego rodzaju rolę, dzieci są w tym mistrzami. Zarówno podczas codziennych zabaw, jak też balów w szkole bądź przedszkolu, chłopcy z przyjemnością stają się walecznymi wojownikami bądź strażakami, a dziewczynki z radością wcielają się w rolę księżniczek, czy też dobrych wróżek.

Jakie bajki włączać dzieciom?

filmy
Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie dzieciaki posiadają szeroki wybór wśród rozmaitych filmów. Trzeba jednak pomyśleć o tym, które z nich będą faktycznie korzystne dla rozwoju najmłodszych podopiecznych. W kinie możemy znaleźć różnorakie filmy dla dzieciaków w każdym wieku. Czy jednak popularne filmy dla dzieci naprawdę mogą korzystnie wpływać na rozwój dzieci?

W sklepach znajdują się coraz bardziej cenione zestawy kina domowego

kino domowe
Autor: stephen bowler
Źródło: http://www.flickr.com
W epoce coraz bardziej popularnej w wielu domach elektroniki nikogo już raczej nie dziwi, że ktoś zechce zrobić w domu niewielkie kino. W salonach z elektroniką użytkową królują obecnie zestawy kina domowego, składające się z telewizora LCD z dużym ekranem, Blue-Ray lub DVD oraz kompletu głośników. Można już na takim sprzęcie dość wygodnie oglądać większość filmów w rodzinnym gronie, są jednak osoby, którym coś takiego raczej nie wystarczy.

Jak kształtowała się archeologia lotnicza?

fotografie w albumie ze zdjęciami
Autor: Kurtis Garbutt
Źródło: http://www.flickr.com
Jako młody człowiek pasjonowałem się naukami historycznymi. Teraz też tak jest, niestety mam teraz dużo mniej czasu na zabawę moim ukochanym zajęciem. Jednak, kiedy ukazują się malutkie adnotacje o historii w czasopismach, staram się być z nimi na bieżąco. Od czasu do czasu także przeszukuję wortale na ten temat.

Skuteczny samouczek wideofilmowania z powietrza

filmowanie z góry
Autor: Karol K
Źródło: http://www.flickr.com
Filmowe kadry, czy sesje zdjęciowe z typowego lotu ptaka szczególnie przyciągają uwagę widza. Zanim zdecydujemy się na usługę firmy montującej materiał z powietrza, dobrze rozeznać się w ogólnikach o podniebnym kręceniu filmów.
Kadry z nieba są idealnym materiałem pod promocję własnych usług. Skorzystają na nich prywatni biznesmeni (deweloperzy, właściciele gruntów) jak i liczniejsza wspólnota samorządowa (gminy, powiaty, województwa).

Doczesność jest jak serial

Teatralne maski
Autor: Nick Powell
Źródło: http://www.flickr.com
Gdyby przyrównać swoje własne życie do jakiegoś gatunku filmowego, co by to było? Horror, musical czy komedia? Na pewno obyczaj, bo to się właściwie narzuca samo przez się, ale nie zawsze i nie w każdym okresie życia. Zazwyczaj jest przecież trochę obyczajowości, a po zaraz dramat, jaki rozlewa się na kolejne dni, tygodnie, miesiące…

Seriale animowane pozostają przez długi czas w modzie

Autor: Vivarto
Niektórzy ludzie nie są w stanie żyć bez seriali. Jest to swego rodzaju zastępcza, z goła inna, lecz równoległa teraźniejszość, do której z prawdziwą przyjemnością powracamy w każdej wolnej chwili. Lubimy wymyślać z wyprzedzeniem alternatywne fabuły naszym ulubionym bohaterom, śledzić ich losy, zastanawiać się, co też ich czeka w kolejnym odcinku. Reżyserzy do tego, żebyśmy przypadkiem się nie znużyli koncepcją serwują nam scenariuszowe perełki, sensację, dramat i komedię w jednym. W ostatnich latach chyba nieprzypadkowo śledzenie kolenych epizodów ulubionych seriali jest pewnym stylem życia.

Czas urlopowy, a Ty nie wiesz czym się zająć?

Film w telewizji
Autor: Michel Curi, Jr., MBA
Źródło: http://www.flickr.com
Nie masz pomysłu na weekend? Chciałbyś gdzieś wyjechać za miasto, może pospacerować po górach, ale prognozy pogody niweczą twoje piękne plany. Także co ci pozostaje? Siedzenie w czterech ścianach, bezproduktywne i przypadkowe oglądanie telewizji? Lepiej nie tracić na to czasu. Podsuniemy ci znacznie lepszy pomysł!

Posiadasz zbyt wiele wolnego czasu? Tym bardziej nie siedź apatycznie

płyta blu-ray
Autor: Robert
Źródło: http://www.flickr.com
Często narzekamy na małą ilość czasu, ale paradoksalnie, w momencie gdy posiadamy go bardzo dużo zaczynamy się nudzić. Nie potrafimy znaleźć sobie zajęcia, jesteśmy w pogotowiu i czekamy chyba na jakiś impuls, który napędzi nas do działania. Tymczasem istnieje mnóstwo pomysłów na spędzenie wolnego czasu, oto kilka z nich.