Restauracja w Pałacu Brzezina na Dolnym Śląsku uwodzi klasyczną elegancją

Wrocław, jako miasto niezwykle atrakcyjne pod względem turystycznym i zarazem uniwersyteckie, ma dobrą podstawę do rozwoju bogatej bazy gastronomicznej oraz hotelarskiej.

Można się o tym przekonać śledząc przykładowo witryny internetowe, gdzie hasło „restauracja Wrocław”, czy hotel Wrocław, odsłania mnóstwo ofert zaskakujących swoją różnorodnością. Lokale gastronomiczne Wrocławia są w stanie zauroczyć mrowie przybywających do miasta turystów. Ich ilość i różnorodność pozwala także mieszkańcom na zaskakujące kulinarne podróże po swoim mieście. Odwiedzając kolejne restauracje można zapoznać kulinarny świat nie wyjeżdżając miasta.

To, co ma do zaproponowania stolica Dolnego Śląska w dziedzinie gastronomii i hotelarstwa jest bez wątpienia warte uwagi. Lecz nie tylko samo miasto dostarcza doskonałej oferty. Także okolice Wrocławia obfitują w propozycje godne uwagi. Znany jest m.in. manor house, pałac odrowążów chlewiska – więcej w tym serwisie – 4 km od Wrocławia, który wabi swoim nieprawdopodobnym urokiem szereg gości. pałac pass błonie (sprawdź informacje), który stosunkowo niedawno został przeistoczony w prestiżowy hotel, nazywa się Brzezina. Jest on malowniczo położony w imponująco utrzymanym parku. Historia pałacu bierze swój poczatek w XVIII wieku. Obiekt został wybudowany w stylu barokowym, zaś jego pierwszym właścicielem był von Heermann. W późniejszych latach Pałac był parę razy przebudowywany i rozmaicie koleje losu się z nim obeszły. Po okresie socjalizmu, kiedy to obiekt stracił swoje reprezentacyjne zalety, przyszedł czas powrotu do świetności. Bez trudu można natrafić na wzmiankę o Pałacu Brzezina ujawniającm swoją nową, współczesną odsłonę wpisując w przeglądarkę internetową hasło „sale szkoleniowe we wrocławiu”.

konferencje

Autor: Edunews Polska
Źródło: http://www.flickr.com

W wytwornym otoczeniu okazałego parku wyśmienicie komponuje się klasyczny Pałac, gdzie można przenocować, zorganizować wytworne przyjęcie lub spotkanie biznesowe z wyrafinowaną oprawą. Wnętrza pałacowe integrują ze sobą secesyjny wystrój z nowoczesną technologią i funkcjonalnymi rozwiązaniami. Z tego też względu Pałac Brzezina czyni zadość nawet najbardziej wybrednych gości. Jest to najlepsze miejsce na zorganizowanie udanej imprezy rodzinnej czy firmowej. Ale najkorzystniej o gastronomicznych i hotelarskich przymiotach Pałacu przekonać się wybierając się tam osobiście. Hotel szeroko otwiera swoje podwoje dla wszystkich gości.

Dla tych, którzy chcą dowiedzieć się o tym obiekcie i ofercie jaką proponuje nieco więcej, informacją może posłużyć wyszukiwarka internetowa. Po wpisaniu frazy „sale konferencyjne we wrocławiu” wśród ofert z pewnością pojawi się strona domowa Pałacu Brzezina. Odnajdzie się tam nie tylko szczegółową ofertę, ale i niezmiernie uroczą galerię zdjęć. Fotografie bardzo sugestywnie oddają nietuzinkowe wdzięki zarówno otoczenia, jak i wnętrz Pałacu Brzezina.
Źródło: http://www.palacbrzezina.pl/