Co sprawia, że tak bardzo chętnie słuchamy muzyki?

Obecnie w różnego rodzaju rozgłośniach radiowych, w Internecie, lecz także w telewizji niepodzielnie króluje tandeta. Takie są twarde fakty – trochę ambitniejszy miłośnik muzyki bardzo dobrze wie, że nawet jeżeli jadąc autem do pracy usłyszy w radio piosenkę ambitnego muzyka, to tak czy siak musi pamiętać, iż mimo wszystko musiał pójść nawet on na jakieś ustępstwa! Tak funkcjonuje biznes rozrywkowy.

Autor: blmurch
Tego świata pewnie nie zdołamy zmienić, więc tak naprawdę nawet dyskutowanie na ten temat jest czymś bez sensu. Będzie w takim razie pewnie lepiej jeżeli pomyślimy dlatego w ogóle aż tak chętnie codziennie słuchamy muzyki. Można w sumie rzec, że najważniejsze jest to, iż rock czy reggae koncerty na dvd/blu-ray błyskawicznie wpadają w uszy. Nic niesamowitego.

Fajnie, że chociaż często sądzimy, iż muzyka (radio w sklepie) to tylko rozrywka, to jednakże jeśli ktoś zdoła pokazać trochę więcej, mimo wszystko umiemy docenić tego typu twórczość.

Czy gromadzisz materiały w kontekście przedstawianego zagadnienia? Jeśli tak, to przeczytaj więcej w tym opracowaniu (https://ilustris.pl/torebki-prezentowe,2,8477). Ono także będzie dla Ciebie zajmujące.

Niby poezja śpiewana koncerty na dvd/blu-ray – na przykład Jacek Kaczmarski, nie jest aktualnie na listach hitów, to jednak nisze muzyczne mają się fenomenalnie (słuchaj muzyki kiedy tylko chcesz: blu-ray koncerty poezji). Na całe szczęście żyje bardzo wielu miłośników muzyki, którzy charakteryzują się odpowiednim gustem. Bo nie zapominajmy, że chociaż gusta muzyczne są różne, to jednak spokojnie można wymienić te upodobania, które jakoś pozytywnie są w stanie się wyróżnić. No niektórzy melomani mają konkretniejszy gust!

Chociaż snobowanie się na muzykę to głupota: przecież nawet niektóre pop koncerty na dvd/blu-ray są niemal prawdziwym dziełem sztuki! A więc: nigdy nie starajmy się zamykać na świeże typy muzyczne, ponieważ zasadniczo realia są takie, że nawet hip-hop może sporo nam zaoferować (pokochaj muzykę na nowo: koncerty rap i hip-hop dvd/blu-raykoncerty popu na blu-ray)…

Doceniajmy również niezwykłe przesłanie jakie wprost bije z pewnych utworów. Wiadomo, że ska albo rap i hop-hop koncerty na dvd/blu-ray w większości przypadków cechują się bardzo typowym tekstem, nic w tym wielce odkrywczego, ale no nie zapomnijmy, iż trafienie na prawdziwą perełkę spowoduje, że nareszcie będziemy mieli możliwość przeżyć może nie umysłowe katharsis, ale coś niesamowitego.