Jak można zredukować poziom napięcia w pracy

Poczynając od poniedziałku do piątku realizujemy pracę zawodową. Całe dnie obsługujemy klientów, załatwiamy sprawy różne „na już”. Stres narasta. Jeżeli jeszcze dodamy do tego fakt, że nasi współpracownicy także podlegają niemałemu stresowi, to w podobnej sytuacji o konflikt niezwykle łatwo.

gracze

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Do wybuchu może przywieść chociażby przestawiony garnuszek lub zgubiony spinacz. Co więc zrobić aby zredukować poziom stresu? Dobrym wyjściem może być w owej sytuacji tak zwana gra na przeglądarkę w którą warto zagrać w przerwie albo popołudniami wypoczywając we własnym mieszkaniu.

Zakończyłeś studiować ten tekst i marzysz o następnym? Nic prostszego. Musisz jedynie najechać na poniższy link i jesteśmy w serwisie (https://zawodtyper.pl/fame-mma-typy/).

Możemy dajmy na to w jednej z podobnych gier wcielić się w farmera hodującego warzywa, handlującego pszenicą czy dojącego krowy. To pomysł dla tych pokojowo usposobionych do życia. Dla nich polecam niezwykle popularną grę – Wiejskie życie . Gdy natomiast nasza frustracja jest trochę większa lub zwyczajnie mamy kolekcję dzieł na temat Antyku (bowiem niezmiernie interesują nas zamierzchłe czasy) warto zagrać w grę osadzoną w realiach Antyku. Wcielamy się wtedy w rolę Cezara i zarządzamy zamierzchłym miastem czy w wypadku Forge of empires (sprawdź), transferujemy się do feudalnej Europy, zamieniamy się w królewicza i rządzimy zamkiem. Nie jest to wbrew pozorom prosta rozgrywka dla wyrostków, gdyż by rozgrywka była zadowalająca trzeba posiadać informacje z zakresu ekonomii.

rozrywka
Trzeba też jak w szachach przewidywać co wymyśli rywal, a naszym rywalem nie jest komputer tylko drugi człowiek. Komputer pełni w tym przypadku tylko rolę interesującej planszy do gry jednak pionki przesuwają osoby grające. Tym osobom zaś którzy nigdy nie przebywali w szpitalu a chcą spróbować szpitalnego życia (nie całkiem serio) rekomenduję Kapi hospital. To gra symulacyjna na przeglądarkę w której jako właściciel i dyrektor szpitala kurujesz swoich pacjentów oraz wznosisz nowe gabinety zabiegowe a niepospolite terapie wywołują dużo zabawy w sali chorych. Gatunków gier na przeglądarkę jest wiele, są pośród nich: gry akcji, gry ekonomiczne, logiczne, fantasy, RPG, sportowe, strategiczne i wiele innych, a więc z całą pewnością każdy odnajdzie grę dla siebie, a w rozważnej dozie stanowią one świetne zajęcie odstresowujące.