Rewelacyjny sposób na czytanie większej ilości książek

Obecnie niestety coraz mniej osób czyta książki. Sporo badaczy bije na alarm, że dużo osób nie przeczytało w ciągu poprzedniego roku ani jednej pozycji. Jeśli to prawda, stan czytelnictwa w Polsce niewątpliwie jest w wielce opłakanym stanie. Jednakże z drugiej strony dużo osób korzysta z alternatywnych sposobów zapoznawania się z świeżymi książkami. Przede wszystkim na pewno dużą popularnością cieszą się e-booki, czyli pozycje, które można wyświetlać na ekranie komputera albo na czytnikach. Te ostatnie są obecnie bardzo popularne – zdecydowanie korzysta z nich mnóstwo osób, które codziennie dojeżdżają długo do pracy. Takie osoby najczęściej korzystają również z audiobooków, czyli książek w wersji audio. Często takie książki czytają popularne osoby, co dodatkowo zwiększa popularność audiobooków.

lux perpetua audiobook

Autor: Martin Pulaski
Źródło: http://www.flickr.com
Ich ogromną zaletą jest fakt, że można ich słuchać właściwie wszędzie – wystarczy mieć ze sobą wyłącznie słuchawki i jakieś narzędzie do odtwarzania muzyki.

Masz zamiar poszerzyć swoją wiedzę i przeczytać nowe artykuły na ów temat? To fantastycznie – kliknij zatem na łącze do wpisu (http://www.malafabryczka.pl/kategoria/ozdoby-wielkanocne/529) i przejdź do ciekawej witryny.

Zazwyczaj audiobooki są wydawane w formacie mp3, dzięki czemu można je otworzyć i odsłuchać niemalże na każdym urządzeniu – teraz nawet na telefonie komórkowym. Słuchanie audiobooków (polecana witryna) jest również mocno popularne przede wszystkim wśród osób, które uprawiają jogging. Kiedy do nich należysz, niewątpliwie powinieneś spróbować odsłuchiwania audiobooków podczas biegu – kiedy włączysz audiobooka zamiast nudnej muzyki, bez wątpliwości będzie Ci się o wiele sprawniej biegało. Serdecznie polecamy takie rozwiązanie. Czego można słuchać? Niemal wszystkiego. Teraz księgarnie wydające jakąś książkę praktycznie zawsze oferują również możliwość kupienia jej wersji w formie audiobooka. Kiedy chcesz zakupić audiobooka, ale nie wiesz, co wziąć, zdecydowanie polecamy Ci przede wszystkim pozycję Andrzeja Sapkowskiego zatytułowaną Lux Perpetua. To fantastyczna i wielce ciekawa powieść, która jest trzecią częścią trylogii o wojnach husyckich. Teraz książka ta jest tak mocno popularna, że w swojej ofercie ma ją niemal każda księgarnia internetowa. Jeżeli będziesz chciał ją odnaleźć, po prostu wrzuć w wyszukiwarkę internetową hasło „lux perpetua audio book”, a bez wątpienia uda Ci się odszukać jakąś interesującą promocję.