Zabawa mondozoo, zabawa mondoveto, rozgrywka kraina wikingów

Grając w Krainę Wikingów, niezwykle wiele czasu spędza się w miastach, koloniach, bądź przystaniach. W owych właśnie punktach trzeba sprzedać zrabowane przedmioty, albo podmienić je na takie, które będą potrzebne nam się w dalszej rozrywce. Pragnąc podjąć się jakiegokolwiek zadania, wskazane jest się udać do karczmy. W środku jest tajemniczy osobnik, który zleci nam funkcję do przeprowadzenia. Wielorakość zagadnień w grze kraina wikingów jest duża, wobec tego nikomu nie powinno się znudzić ich realizowanie.

Jeśli dopadną nas komplikacje pieniężne, a profity z grabieży okażą się mizerne , konieczne będzie zapracowanie kolejnych talarów. W takim celu trzeba udać się do pracy, albo wziąć udział w bijatykach na arenie. Jeśli uda nam się pobić innego gracza, zdobędziemy jego kapitał. Gra kraina wikingów jest niezwykle frapująca.

Gra mondo zoo zaskoczy nas swą nietuzinkowością i jeszcze większą łatwością – sprawdź informacje. Rozgrywka opiera się na systemie pułapów, które nazywają jakie ramy i zwierzęta w danej chwili możemy wpisać do własnego ogrodu. Podstawowym zamysłem gry mondo zoo, jest dążność do rozrostu ogrodu, zapewnienie mu solidnego kręgu zwiedzających, jacy będą mogli oglądać najbardziej pożądane

gry

Źródło: http://www.morguefile.com/

gatunki zwierząt z całego świata.

Układ ogrodu zoologicznego zależy tylko od własnego wyobrażenia i naszej kreatywności. Musimy uczynić nasze obiekty przyjacielskimi dla zwierzaków i gości, by zarobić tak ogromnie potrzebne pieniądze.

Podstawowym celem gry mondo veto, jest uzdrawiać zwierzęta i stać się najlepszym weterynarzem na świecie. Mimo postępów w grze, w najcięższych przypadkach korzystna jest pomoc kilku przyjaciół. Zbudowano klinikę, jaka umożliwia wspólną pracę trojga weterynarzy i oferuje najwspanialsze usługi. Bez względu na to, czy gracz pragnie grę solo, bądź wspólną, jest niemało misji, wyzwań i turniejów, jakie zezwalają konkurować z innymi weterynarzami w rozrywce – .

Leczenie zwierzaków w mondo veto zawiera trzy poziomy – ocenę, operację i kuracje. Gracz ma obowiązek mieć należytą znajomość do przejścia każdego pułapu.