Można by sądzić, że gierki strategiczne online swoje dobre lata mają już za sobą

Ich różnorodność wskazuje, że świat Facebooka, social media i obrazkowych przeróbek nie wyeliminował z, jakby nie patrzeć – gier online. Będziemy grać w to co tylko preferujemy – od strategii przez RPG do sportowych manegerów. Jeśli chodzi o gry – manager, pierwszym skojarzeniem są oczywiście soccerowe wersje Football Managera. Od początku udoskonalasz tu swoją wirtualną drużynę, dokładasz nowoczesny stadion, wykonujesz transfery itd.

Jesteś szefem i trenerem w jednym. Co innego w grach akcji, gdzie interfejs jest zupełnie inny. Tymczasem fabuły gier, takich jak Mechrage, toczą się w przyszłości – link do ciekawej strony. Samo wskazanie na roboty konkretnie sygnalizuje wymiar czasowy. Jeśli już roboty to wiadomo, że chodzi o skojarzenie wojenne. W wirtualnej grze nie zamierzamy ich rozwijać i żyć z nimi, na wzór popularnych i rodzinnych Sims`ów. Gra w Mechrage rozpoczyna się w małej osadzie, zaczynamy grę pierwszym z możliwych metalowym sprzętem chodzącym.

Oczywiście, w miarę rozwoju akcji i kolejnych poczynań odblokowują się lepsze roboty i areny. Główną areną rozwoju gry jest przestrzeń wojskowa. Od batalistycznych poczynań – a jako dowódca musimy to robić – zależy powodzenie w przechodzeniu przez grę. Dodajmy tylko że na wojnach się nie kończy. Najlepszy przywódca przegrywa bez sprzętu i surowców i koniecznych do sukcesu sojuszy.

Jeśli zaciekawiły Cię wpisy podane na tej stronie, to z pewnością zajmą Cię też dalsze informacje (zawodtyper.pl/okbet-bukmacher/), które znajdują się w linku poniżej.

Przy pierwszym stadium gry pod uwagę należy brać każdy z tych czynników.

gra

Autor: Play Among Friends Paf
Źródło: http://www.flickr.com
Przyszłość, roboty i batalie nie są kuszącą fabułą gry? Gdy chcecie zostać przy „walce” online, ale w innym kontekście warto spróbować swoich sił w Wawawars – . Fabuła gry rozgrywa się w… Warszawie. O co idzie walka? Rozwiązanie jest szalone – rdzenni Warszawiacy walczą z przyjezdnymi. Na początku gry musimy wybrać jedną z opcji „warszawskiego ludu”. Podobnie jak w każdej zręcznościowej strategii zaczynamy karierę bez żadnych umiejętności z niewielką kasą, w ślepym zaułku planszy. Docelowo chodzi o kontrolę nad miastem własną grupą – Warszawiakami lub przyjezdnymi.

Czy chcesz poznać opisywany temat od innej strony? Nic prostszego – zwyczajnie wejdź na ten link, gdyż więcej zobaczysz tutaj.

To specyficzna lekcja życia w wielkim mieście, gdzie nie ma miejsca na sentymenty. Obie grupy rozpychają się pięściami, by panować w mieście. Jak więc widać gry z „walką” online przybierać mogą różne fabuły.