Gra, która dzięki ciekawemu pomysłowi doczekała się kolejnych serii

Gra, która powstała w 1933 roku i była niezaprzeczalnym liderem pośród wielu graczy. Okazała się dosłownie i w przenośni strzałem w sedno tego, co najlepsze. realnie, bo to modelowa strzelanka, która jest najbardziej popularną grą tego typu na świecie, a w przenośni, bo ogrom osób ją zakupił. Doom, bo o tej grze mowa to science-fiction, gdzie fabuła odgrywa bardzo istotne znaczenie. Ludzkość opanowała wiele planet miedzy innymi Marsa i jego satelity. Na przejętych satelitach stworzono bazę wojskową, trafia tam główny bohater, czyli postać, w którą się wcielamy.

Scena z gry

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Główny bohater to buntownik z wyboru, sprzeciwił się strzelaniu do cywilów, zabił swojego oficera i za karę trafił właśnie do bazy wojskowo-badawczej na jednym z satelitów, który ma zostać poznany i dzięki któremu ludzkość ma podbić inne układu słonecznego, oraz poznać inne wymiary. Początkowo wszystko jest w porządku. Jednak na jednej z satelitów Marsa zaczyna dziać się coś złego. Z bramy do innego wymiaru przechodzi do świata ludzi jakiś potwór, bestia – mniej więcej takie wiadomości otrzymują ludzie na drugiej satelicie. Następuje zerwanie łączności, a my wraz z grupą żołnierzy musimy dowiedzieć się, co się wydarzyło. Doom składa się z trzech dużych epizodów, a każdy z nich to osiem poziomów, trudno, więc znaleźć, choć chwilę na nudę. Ta gra, doprowadziła do tego, że ciężko było pozostałym firmom ją przeskoczyć. Nowoczesne, jak na tamten czas, pomysły graficzne, sterowność postaci, cała szata graficzna jak i świetna fabuła odmieniły tamtą epokę gry komputerowe Nie dziwi, więc to, że gracze chcieli następnych odsłon tej świetnie skonstruowanej gry.

Kolejna gra, która spowoduje, że nie będziemy chcieli odejść od komputera

Thedas pogrążył się w chaosie, a jak wiemy, jeżeli jest chaos konieczny jest ktoś, kto nad nim zapanuje.

Jeżeli intryguje Cię ten artykuł, to bez wahania kliknij tu oraz przeczytaj oprócz tego inny tak samo absorbujący news świece handmade.

Inwazja Mrocznych Pomiotów sprawiła, że jedno Królestwo Ferelden ciągle nie może się pozbierać, a Imperium Orlais nadal jest w rozsypce. W taki oto sposób złączono fabułę dwóch gier, jedynkę, która gracze uwielbiali i dwójkę, która niestety była często krytykowana. Panujący chaos prowadzi do pomieszania postaci z różnych wymiarów i należy to jakoś uporządkować.

Nie zwlekaj! Jeśli zainteresował Cię nasz wątek, to czytaj również kosmetyka samochodowa sklep następne informacje na ten materiał. Opracowaliśmy je dla Ciebie z przyjemnością.

Jak wiadomo na czele Inkwizycji stoimy my, czyli główny bohater tej gry. Będąc przywódcą organizacji jesteśmy obarczeni bardzo odpowiedzialnym zadaniem – mamy doprowadzić do ładu i porządku. Będziemy zmuszeni do podjęcia trudnych decyzji, które nijak nie da się określić jako w stu procentach właściwe lub jedynie niewłaściwe.

Nasza moralność, a co za tym idzie decyzje przez jej pryzmat podejmowane, będą miały ogromny wpływ na to, co potem wydarzy się w grze. Fabuła inaczej będzie toczyła się po podjęciu właściwej decyzji a całkiem inaczej wszystko się potoczy, gdy zrobimy jakiś błąd. W ten sposób dragon age 3 wziął to, co najlepsze z dwóch serii i dodał do tego jeszcze kilka bardzo interesujących rozwiązań. Świetna fabuła, zaskakująca precyzją oprawa audiowizualna, prowadzą do zachłyśnięcia się tą grą.