Jakie cechy brać pod uwagę przy kupnie piłkarzyków lub stołu do bilarda?

Prawie każdy mężczyzna chciałby mieć w swoim mieszkaniu piłkarzyki. Dają one znakomitą rozrywkę w gronie znajomych oraz beztroską rozrywkę. Stół z piłkarzykami nie zajmuje wiele miejsca, w związku z czym można go postawić dosłownie wszędzie. Cieszą się one również dość dużą sławą w knajpach, pudach czy też świetlicach.

piłkarzyki

Źródło: http://www.vivafitness.pl/
Stoły do piłkarzyków można rozdzielić na zarobkowe oraz sportowe. Odróżniają się one tym, że te zarobkowe mają wrzutnik na żetony lub drobne. Gdy zdecydujemy się na nabycie takich piłkarzyków należy zwrócić uwagę na parę istotnych szczegółów. Przede wszystkim świetnie by było, ażeby w górnej części stołu posiadały one szybkę. Dzięki niej ulepsza się wygoda zabawy oraz osłania ona sprzęt przed szybkim zniszczeniem. W tym miejscu oferta: piłkarzyki. Ważne jest także podświetlenie. Powinno być ono dobrze dobrane to znaczy tak, aby nie oślepiało graczy oraz było należycie jasne. Jeżeli prócz osób dorosłych z piłkarzyków będą korzystać także nasze pociechy trzeba zakupić takie, które mają teleskopowe pręty.

Zobacz bez lęku ten udostępniony (http://zawodtyper.pl/) wpis. Opisuje on zbliżoną kwestię, zatem z pewnością też będzie według Ciebie warty poznania.

Dzięki temu wysuwana rurka nie wychodzi na przeciwną stronę i nie spowoduje urazu gracza z przeciwnej drużyny.

granie w bilard

Autor: Jacek Becela
Źródło: http://www.flickr.com

Prócz piłkarzyków pospolitym pragnieniem panów są także stoły bilardowe. Tutaj już trzeba mieć więcej wolnej przestrzeni, by się zmieścił, nie przeszkadzał i przede wszystkim, aby można było spokojnie grać. Również ważne jest to, z czego został wykonany a co za tym idzie, ile waży. Te wyprodukowane z najwyższej jakości mogą ważyć aż 500 kilo, w związku z tym są stabilne podczas gry. Powinno się, więc się upewnić czy konstrukcja lokalu mieszkalnego utrzyma takie obciążenie. Następnym istotnym elementem jest sukno. Im mniej jest ono szorstkie tym szybszy i dokładniejszy jest ruch bili. Prócz stołu znaczące też są dodatki do niego. Trzeba nabyć kije bilardowe, które wywodzą się od bardzo dobrych producentów. Aczkolwiek, jeżeli jesteśmy osobami, które dopiero zaczynają swoją przygodę z bilardem świetnym rozwiązaniem są tańsze modele. Niekiedy takie akcesoria jak właśnie kije bilardowe, trójkąt, kreda oraz komplet bill dołączane są do stołu. Zobacz także inne interesujące propozycje: link.