Odpowiednią dawkę uciechy zapewnią Ci najlepsze wystrzałowe nadzwyczajne rodzinne gry.

Niezależnie od tego, czy jesteś innowatorem bądź fanatykiem wyścigów, kreatorem czy graczem bez współczucia dla przycisków, gry to świat wrażeń, jaki każdy może odkrywać w swoim domu. Stosowną ilość uciechy umożliwią Ci najwspanialsze rozrywkowe efektowne wspólne gry.

gry na konsole

Autor: jareed
Źródło: http://www.flickr.com
Battlefield Hardline, to znaczy pojedynek na styku reguł i anarchii, łączy w sobie bystrą akcję sposobu wieloosobowego z angażującą emocjonalnie fabułą w stylu nowoczesnych seriali przestępczych. W trybie wieloosobowym będziesz śledził złoczyńców, ratował zakładników, lub rozpruwał sejfy i czmychał ze zdobyczą, w zależności od tego, po jakiej stronie prawa staniesz. W kampanii jednoosobowej wkomponujesz się w osobę młodego detektywa Nicka Mendozy, który przemierza USA w poszukiwaniu wendety na druhach ze służby, którym niegdyś wierzył. Sposób, współdziałanie w ekipie, różnorodność wehikułów i okazałe plany, oto fascynujący świat kryminału przeniesiony na teren serii Battlefield.

Gra dzieje się w czasie współczesnym, a lokalizacje są przeróżne, zniewalające i naturalnie w dużej mierze podatne na dewastacje. Korzystaj z pełnego arsenału broni zarezerwowanej dla armii, oraz oryginalnego typu rynsztunku jak obrzyny, paralizatory, tyrolka i kotwiczka wspinaczkowa. Gadżetów trzeba stosować w opcjonalnym miejscu na jakiejkolwiek mapie, co wprowadza do rozgrywki szczegóły zdumienia i nieprzewidywalności. Rozgrywka z uczestnictwem pojazdów w Battlefield Hardline jest dynamiczna i niepowtarzalna. Prowadź na pełnych biegach na drugi koniec mapy aby udzielić pomocy znajomym, rozjeżdżaj nieprzyjaciół na miazgę i zmykaj skuterem przed policją z łupem na własnych plecach.

Wirtualne gry

Autor: Sergey Galyonkin
Źródło: http://www.flickr.com

W batman arkham knight kolejny raz wcielamy się w Mrocznego Rycerza, który będzie musiał stawić czoło w pełni nowemu nieprzyjacielowi. Poza tym wielu zbrodniarzy w Gotham City sprzymierzyło się, ażeby całkowicie rozprawić się z Batmanem. Pod wodzą Scarecrowa uknuli niewyobrażalny projekt. Jego pierwsza faza nawiązała się razem z roztasowaniem w całym mieście zbiorników ze odrażającą trutką. Część miasta zostaje opuszczana, a bohater musi od nowa wkroczyć do akcji pod zasłoną nocy.

Pod względem rozgrywki, gra proponuje układ wojny analogiczny do tych z uprzednich wydań, który ubogacony został o kilka nowych posunięć. Autorzy starają się jednak nie skomplikować zbytnio rozrywki, próbując pojednać dynamikę z łatwością kierowania. W toku gry przemierzymy teren pięć razy większy niż uprzedni. Prócz tego po raz pierwszy w serii otrzymamy sposobność kierowania Batmobilem. Pojazd jest wyekwipowany w wielkie działko, szybkostrzelnego miniguna, jak też szczególne narzędzia do pojedynku.