Nic nie wzbudza w mężczyznach – a coraz częściej także w kobietach – tak wielkich emocji, jak mecz ich ulubionej drużyny

Piłka nożna to sport lubiany w wielu państwach. Nic nie wywołuje w mężczyznach – a coraz częściej również w kobietach – tak dużych emocji, jak rozgrywki ich ulubionej drużyny. Od momentu powstania, piłka rozrosła się błyskawicznie, powstała duża liczba klubów, jakie ze sobą rywalizują. Jednym z tych krajów, w których piłka nożna gra pierwsze skrzypce są naturalnie Włochy, słynące z doskonałych piłkarzy. Tamtejsze kluby odnoszą sukcesy w rywalizacji z innymi krajami. Nie można się wobec tego dziwić, że to właśnie we Włoszech powstała firma Panini. Założyli ją bracia Panini, z tego względu firmie nadano właśnie taką nazwę. Ich początki były jednak dosyć skromne, ponieważ prowadzili zwyczajny sklep z gazetami, jaki błyskawicznie zaczął się rozwijać. Ostatecznie, firma ma postać międzynarodowego imperium o szerokim zakresie działania.

piłka

Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Firma zajmuje się sprzedażą popularnych komiksów, jakie ciągle są lubiane przez osoby na całym świecie. W ofercie można jednak wyszukać również naklejki oraz karty z piłkarzami, z jakich przedsiębiorstwo jest najbardziej znane. Przykładem może być między innymi album Panini 2014 prezentujący kolekcję elementów nawiązujących do odbywających się w Brazylii Mistrzostw Świata, jakie dla całego świata były nadzwyczaj istotnym wydarzeniem. Unikatowy album Panini (sprawdź) zawiera karty z piłkarzami drużyn, które brały udział w mistrzostwach.

Wejdź na moje hiperłącze (https://lemans.pl/) – tam oczekuje na Ciebie kolejna porcja świeżych postów. Nie zwlekaj! Będzie świetnie, jeżeli pozostawisz swą opinię.

Odszukać w nim można również dopracowane w najmniejszych szczegółach naklejki, prezentujące na przykład godła określonych drużyn piłkarskich. Jest to więc propozycja przede wszystkim dla fanów tego sportu, którzy interesują się także jego historią.

piłka

Autor: grassrootsgroundswell
Źródło: http://www.flickr.com
Firma nadal świetnie się rozwija, a jej działania skupione są zazwyczaj na rynku piłki nożnej – link do strony z albumem i kartami Panini. Przekształciła się w Panini Group, przedsiębiorstwo składające się z kilku działów. W dodatku, zajmuje się sprzedażą tych produktów, które tematycznie związane są z tą dyscypliną sportową. Strefa wpływów grupy funkcjonuje nie tylko we Włoszech, ale również na terenie pozostałych państw, gdzie piłka nożna jest powszechna, a kolejne rozgrywki gromadzą tysiące fanów przed telewizorami i na stadionach. W Polsce także można zakupić oferowane przez firmę albumy. Są one bez problemu dostępne, oczywiście w internecie.