Nic nie wzbudza w mężczyznach – a coraz częściej także w kobietach – tak wielkich emocji, jak mecz ich ulubionej drużyny

Piłka nożna to sport lubiany w wielu państwach. Nic nie wywołuje w mężczyznach – a coraz częściej również w kobietach – tak dużych emocji, jak rozgrywki ich ulubionej drużyny. Od momentu powstania, piłka rozrosła się błyskawicznie, powstała duża liczba klubów, jakie ze sobą rywalizują. Jednym z tych krajów, w których piłka nożna gra pierwsze skrzypce są naturalnie Włochy, słynące z doskonałych piłkarzy. Tamtejsze kluby odnoszą sukcesy w rywalizacji z innymi krajami. Nie można się wobec tego dziwić, że to właśnie we Włoszech powstała firma Panini. Założyli ją bracia Panini, z tego względu firmie nadano właśnie taką nazwę. Ich początki były jednak dosyć skromne, ponieważ prowadzili zwyczajny sklep z gazetami, jaki błyskawicznie zaczął się rozwijać. Ostatecznie, firma ma postać międzynarodowego imperium o szerokim zakresie działania.

piłka

Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Firma zajmuje się sprzedażą popularnych komiksów, jakie ciągle są lubiane przez osoby na całym świecie. W ofercie można jednak wyszukać również naklejki oraz karty z piłkarzami, z jakich przedsiębiorstwo jest najbardziej znane. Przykładem może być między innymi album Panini 2014 prezentujący kolekcję elementów nawiązujących do odbywających się w Brazylii Mistrzostw Świata, jakie dla całego świata były nadzwyczaj istotnym wydarzeniem. Unikatowy album Panini (sprawdź) zawiera karty z piłkarzami drużyn, które brały udział w mistrzostwach.

Wejdź na moje hiperłącze (https://lemans.pl/) – tam oczekuje na Ciebie kolejna porcja świeżych postów. Nie zwlekaj! Będzie świetnie, jeżeli pozostawisz swą opinię.

Odszukać w nim można również dopracowane w najmniejszych szczegółach naklejki, prezentujące na przykład godła określonych drużyn piłkarskich. Jest to więc propozycja przede wszystkim dla fanów tego sportu, którzy interesują się także jego historią.

Jeżeli ten temat jest dla Ciebie interesujący, to kliknij ten link – to oryginalna strona (www.stojo.pl/biggie/), która również posiada absorbujące dane!

piłka

Autor: grassrootsgroundswell
Źródło: http://www.flickr.com
Firma nadal świetnie się rozwija, a jej działania skupione są zazwyczaj na rynku piłki nożnej – link do strony z albumem i kartami Panini. Przekształciła się w Panini Group, przedsiębiorstwo składające się z kilku działów. W dodatku, zajmuje się sprzedażą tych produktów, które tematycznie związane są z tą dyscypliną sportową. Strefa wpływów grupy funkcjonuje nie tylko we Włoszech, ale również na terenie pozostałych państw, gdzie piłka nożna jest powszechna, a kolejne rozgrywki gromadzą tysiące fanów przed telewizorami i na stadionach. W Polsce także można zakupić oferowane przez firmę albumy. Są one bez problemu dostępne, oczywiście w internecie.