Czy wiecie gdzie najlepiej udać się na egzotyczne wakacje?

Jesienne urlopy przeważnie przynoszą chwilę wytchnienia od letnich tłumów i odciążają domowy budżet. W Europie jesień jest ostatnią szansą, by złapać odrobinę słońca i załapać się na kąpiel w morzu, jednak Azjaci o tej porze dopiero cieszą się napływającą falą turystów. Najchętniej odwiedzanymi krajami przez Polaków stały się Tajlandia i Indie. Indie to kraj wielkich kontrastów.

eccotravel

Brudny i zatłoczony, przepełniony wyraźnym ubóstwem i chaosem. Indie indie wyprawa to miejsce, gdzie aromaty przypraw mieszają się z zapachem kadzideł, a cały czas słyszany dźwięk klaksonów i niezliczonych tłumów staje się po pewnym czasie melodią dla zmysłów. To miejsce, które pokazuje dzisiejszy, otaczający nas świat i uświadamia, jak wielkie szczęście mamy w życiu i jak wiele wdzięczności powinniśmy czuć, za to, kim jesteśmy i jaka jest nasza tożsamość.

Wakacje w Indiach to mieszanka kultur, kolorów, smaków i zapachów, którą albo się pokocha, albo… Cała oferta. Last minute Tajlandia z roku na rok zrzesza sobie coraz większą liczbę miłośników Azji. Ten kraj to jej pigułka, prawdziwa perełka. Podróżnych zahipnotyzują tysiące kilometrów plaż, dżungle, przebogata fauna i flora, pyszna kuchnia oraz sympatyczni i uśmiechnięci Tajowie. Do tego kuszą niskie ceny i zniewalająca atmosfera. Kto raz zobaczy Tajlandię będzie marzył, żeby tu wracać. Sprawdź ofertę: .

Niewątpliwą powodem dla którego korzystamy z jesiennych wakacji są korzystne ceny. Jesienne obniżki i promocje to możliwość, by pojechać na wakacje nawet o połowę taniej.

Zaciekawiły Cię treści stworzone w naszym poście? Odczuwasz jednakże braki? Więc zapraszamy do nowej witryny – naciśnij tu tani hostel we włocławku i wejdź tam.

Tym, którzy marzą o egzotycznych wycieczkach, nie chcąc jednocześnie wydać fortuny, biura podróży proponują dwa rodzaje tanich wyjazdów: first minute i last minute egzotyka. W pierwszym przypadku, wycieczkę trzeba wykupić przynajmniej z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Jednak bardziej opłaca się korzystać z ofert last minute.

papuga

Autor: unbekannt270
Źródło: http://www.flickr.com

Im później zdecydujemy się na wyjazd, tym większą zniżkę otrzymamy. Na dzień przed urlopem może trafić się nam oferta przeceniona nawet o 50 procent. Zakładając, że mamy tak mocne nerwy, aby czekać na walizkach do ostatniej chwili, nie mając pewności, czy znajdzie się tani bilet. O kilka procent tańsze są przeważnie wycieczki sprzedawane przez Internet, bo nie trzeba płacić za pośrednictwo agenta.