Każdy chyba, kto posiada w domu sprzęt komputerowy od czasu do czasu lubi sobie pograć

Oczywiście nic złego w tym nie będzie przy założeniu że będzie się to robić rozsądnie, a także wybiera odpowiednie gry. Jeżeli ktoś przesiaduje po kilkanaście godzin przed ekranem komputera, lekceważąc szkołę czy obowiązki zawodowe, to niestety trochę przesadza z graniem i powinien odrobinę przystopować. Ważny jest również wybór właściwych gier, zwłaszcza jeśli będzie chodzić o dzieci i młodzież.

gra

Źródło: flickr.com
Przykładowo gry towarzyskie, w które grać mogą całe rodziny, dzieci z dorosłymi, będą na pewno odpowiednie dla wszystkich. Rzecz jasna każdą z nowych gier trzeba zobaczyć, gdyż czasami się zdarza, że opis będzie zbyt ogólny a sama gra wygląda całkowicie inaczej niż producent ją przedstawia, ale większość z towarzyskich gier można polecić dla wszystkich. Jak jednak widać po niektórych tytułach, pilnować trzeba tego w co grają ich dzieci, gdyż wiele z nich jest przepełnionych brutalnością i przemocą, a niektórzy producenci nie zadają sobie trudu, żeby je odpowiednio opisywać.

Wśród wielu gier, które co roku wydawane są przez licznych producentów pokazują się tytuły, które zyskują światową sławę, i gra w nie dziesiątki milionów graczy na całym świecie. Z pewnością do takich gier należy seria Angry Birds, w tym najnowsze propozycje z tej popularnej serii to znaczy gry rio – . W pomaganie sympatycznych ptaków codzienne się bawi kilka milionów

gra

Autor: Blanca Stella Mejia
Źródło: http://www.flickr.com

ludzi z wielu krajów, a największym ich plusem jest to, że są one dostępne na praktycznie wszystkie popularne platformy, czyli komputery PC, smartfony czy tablety. Na komputerach stacjonarnych rekordy sprzedaży biła seria gier o simsach, również dzisiaj gry sims online cieszą się bardzo dużym wzięciem pośród wielbicieli tego rodzaju gier.

Dzięki temu, że gry te uruchamia się z internetowych serwerów, to nie trzeba ich instalować na stacjonarnych komputerach, a z dowolnego miejsca można włączyć przeglądarkę i w wolnych chwilach grać. Rosnąca liczba zaczyna także grać w gry spongebob (), również one posiadają spore zadatki na to, żeby stać się internetowym hitem.