Próbujmy odkrywać nową muzykę, inne gatunki

Czy życie bez muzyki jest tak naprawdę czymś możliwym? Bądź co bądź tak – przecież muzyka to nie jedzenie, jakoś da radę żyć bez choćby codziennego słuchania ulubionej reggae płyty cd/dvd, itp. Jednak byłoby idealnie gdybyśmy w żadnym przypadku nie musieli niejako zrezygnować z muzyki.

hip-hop

Autor: Circuito Fora do Eixo
Źródło: http://www.flickr.com
Zasadniczo muzyka powoduje, iż nasze życie jest milsze, najzwyczajniej nie jest tak, że czujemy swego rodzaju pustkę. Wiadoma sprawa: dobra muzyka może znacznie poprawić nasz dzień, a więc można powiedzieć, iż odsłuchiwanie muzyki jest nam potrzebne do prawidłowego funkcjonowania, to akurat w 100% pewne.

Byłoby doskonale, gdyby chociażby rap i hip-hop płyty cd/dvd były w naszym kraju „nieco” mniej wygórowanym kosztem, lecz tak naprawdę ciężko naciskać na firmy, które zajmują się produkcją piosenek, płyt. Tego typu koncerny są administrowane przez inteligentnych ludzi, którzy zdają sobie sprawę w jaki sposób zapewnić każdemu akcjonariuszowi znaczące profity.

Jeśli znajdujące się w tym artykule treści przyciągają Twoje oko, to oprócz tego zerknij na omówienie (https://lemans.pl/cennik/), które zobaczysz, kiedy klikniesz ten odnośnik!

Chociaż naturalnie można wymienić ciekawe opcje, dzięki którym po prostu będziemy mieli stały dostęp do piosenek, legalnie, najzupełniej darmowo. To naprawdę coś realnego. Bądź co bądź wystarczy nieco się porozglądać, założyć sobie konto w popularnym serwisie Spotify. Ciężko w ogóle myśleć, że właśnie takie aplikacje jak Spotify są niegodne naszego zainteresowania. Można powiedzieć, iż Spotify to przyszłość muzyki (uzupełniaj płytotekę muzyczną taniej: pop płyty dvd).

Cieszy, że aktualnie niemalże wszystkie – znane, lecz także kompletnie niszowe disco, blues albo pop płyty cd/dvd bez żadnego problemu mogą zostać odsłuchane przez właśnie nas bez większych ograniczeń, za darmo, bez łamania polskiego prawa. Wystarczy trochę bardziej otworzyć oczy.

Być może ten artykuł to typowy misz-masz, czyli w zasadzie nie zamieszczono akurat w nim zbyt wielu mocno szczegółowych, niecodziennych ciekawostek, porad, ale no nie takie miał akurat intencje autor owego tekstu. Zapamiętajmy zatem: blues, poezja śpiewana płyty cd/dvd bądź muzyka raperów wreszcie jest aktualnie dostępna dla autentycznie każdego melomana. Ogromna szkoda, że często nie korzystamy z takich alternatyw (zobacz newsy i kup do domowej płytoteki: reggae cd/dvd).