Muzyka z Islandii jest genialna

Co prawda często można przeczytać, że o gustach muzycznych nie ma żadnego sensu dyskutować, bo i tak takie rozmowy do niczego nie są w stanie doprowadzić, to jednakowoż można generalnie nieco się pokusić o małą dyskusję na temat gustów. Zatem jakie składanki płyty cd/dvd, które w ostatnich latach zostały opublikowane na rynku fonograficznym są faktycznie godne zainteresowania?

Muzyka

Źródło: http://www.sxc.hu/
Najistotniejsza myśl: w żadnym razie nie należy myśleć, że aktualna muzyka jest najzupełniej do niczego! Snobizm muzyczny, zatem podniecanie się wyłącznie starymi kawałkami to coś zabawnego.

Jeśli któregoś z internautów interesują religijne płyty cd/dvd, musi chociażby docenić bardziej Arkę Noego. W sumie to nie jest nowy zespół, lecz z oczywistych powodów w Arka Noego nie ma stałego teamu, dzieci przychodzą i odchodzą, to coś typowego. Wbrew niektórym opiniom nigdy nie można powiedzieć, iż Arka Noego to nuda, coś fajnego wyłącznie dla miłośników typowo katolickich utworów.

Zainteresowały Cię informacje opublikowane w tym miejscu? Jeśli tak, to kliknij tutaj i odkryj stronę (http://babie-lato.com/cennik/), która także Cię się będzie podobać.

Często kościelna muzyka w istocie nie jest za bardzo ciekawa, lecz na szczęście formacja o nazwie Arka Noego pokazuje, że jeżeli kogoś interesuje fajna muzyka o charakterze religijnym, powinien kupić album Arki Noego. W szczególności, że kasa zarabiana z płyt naprawdę im się należy! – (sprawdź oferty muzyczne dla każdego: nagrania rockowe)

Pamiętajmy, iż gdzieś tam na krańcu Starego Kontynentu jest zimna Islandia: co ciekawe, polscy obywatele są obecnie najbardziej liczną grupą imigrantów. Taki Polak, który pragnie z bliska odkryć islandzką duszę niech choćby zwróci własną uwagę na rock płyty cd/dvd produkowane przez Islandczyków. Chociaż Islandia jest mniej liczna, niż chociażby Szczecin, spłodziła Bjork, muzyków z GusGus, lecz również Asgeira – młodego mężczyznę, którego zapewne czeka niesamowita kariera. Już w tym momencie jest na Islandii jednym z najbardziej znanych piosenkarzy.

Należy przyznać, że akurat jego koncert w naszym kraju, a konkretniej w warszawskim klubie artystycznym Basen był bez żadnego cienia wątpliwości niezwykłym, klimatycznym wydarzeniem.Taki odnośnik do witryny muzyka do hotelu pokaże Ci większą ilość danych na prezentowany wątek, który tak niezwykle Cię zainteresował i po prostu wciągnął.I miejmy małą nadzieję, iż niedługo Asgeir ponownie nas nawiedzi. Zatem jeżeli kogoś na teraz średnio interesują reggae albo soul i r&b płyty cd/dvd, niech spróbuje sięgnąć po islandzką muzykę. Islandia jest niewielkim, lecz mimo wszystko wielkim państwem – (nowości, które możesz online: modne składanki cd/dvd).