Muzyka z Islandii jest genialna

Co prawda często można przeczytać, że o gustach muzycznych nie ma żadnego sensu dyskutować, bo i tak takie rozmowy do niczego nie są w stanie doprowadzić, to jednakowoż można generalnie nieco się pokusić o małą dyskusję na temat gustów. Zatem jakie składanki płyty cd/dvd, które w ostatnich latach zostały opublikowane na rynku fonograficznym są faktycznie godne zainteresowania?

Muzyka

Źródło: http://www.sxc.hu/
Najistotniejsza myśl: w żadnym razie nie należy myśleć, że aktualna muzyka jest najzupełniej do niczego! Snobizm muzyczny, lornetki (zobacz sprawdź) podniecanie się wyłącznie starymi kawałkami to coś zabawnego.

Jeśli któregoś z internautów interesują religijne płyty cd/dvd, musi chociażby docenić bardziej Arkę Noego. W sumie to nie jest nowy zespół, lecz z oczywistych powodów w Arka Noego nie ma stałego teamu, dzieci przychodzą i odchodzą, to coś typowego. Wbrew niektórym opiniom nigdy nie można powiedzieć, iż Arka Noego to nuda, coś fajnego wyłącznie dla miłośników typowo katolickich utworów.

Zainteresowały Cię informacje opublikowane w tym miejscu? Jeśli tak, to kliknij tutaj i odkryj stronę (http://babie-lato.com/cennik/), która także Cię się będzie podobać.

Często kościelna muzyka w istocie nie jest za bardzo ciekawa, lecz na szczęście formacja o nazwie Arka Noego pokazuje, że jeżeli kogoś interesuje fajna muzyka o charakterze religijnym, powinien kupić album Arki Noego. W szczególności, że kasa zarabiana z płyt naprawdę im się należy! – (sprawdź oferty muzyczne dla każdego: nagrania rockowe)

Pamiętajmy, iż gdzieś tam na krańcu Starego Kontynentu jest zimna Islandia: co ciekawe, polscy obywatele są obecnie najbardziej liczną grupą imigrantów. Taki Polak, który pragnie z bliska odkryć islandzką duszę niech choćby zwróci własną uwagę na rock płyty cd/dvd produkowane przez Islandczyków. Chociaż Islandia jest mniej liczna, niż chociażby Szczecin, spłodziła Bjork, muzyków z GusGus, lecz również Asgeira – młodego mężczyznę, którego zapewne czeka niesamowita kariera. Już w tym momencie jest na Islandii jednym z najbardziej znanych piosenkarzy.

Należy przyznać, że akurat jego koncert w naszym kraju, a konkretniej w warszawskim klubie artystycznym Basen był bez żadnego cienia wątpliwości niezwykłym, klimatycznym wydarzeniem. I miejmy małą nadzieję, iż niedługo Asgeir ponownie nas nawiedzi. Zatem jeżeli kogoś na teraz średnio interesują reggae albo soul i r&b płyty cd/dvd, niech spróbuje sięgnąć po islandzką muzykę. Islandia jest niewielkim, lecz mimo wszystko wielkim państwem – (nowości, które możesz online: modne składanki cd/dvd).