Przed długo oczekiwanym koncertem trzeba świetnie przygotować

Tak, udało się, myślisz dość głośno, bo wszyscy ludzie spoglądają na ciebie ze zdziwieniem. Olewasz to, ponieważ twoje emocje tryskają jak gorąca para i chcą już być tam, gdzie będziesz za kilka dni. Tak, wyjeżdżasz na swój wyśniony event, zobaczysz tam swoich ulubionych artystów, spotkasz ludzi, którzy czują to, co ty.

zespół Pink Floyd

Autor: Jimmy Baikovicius
Źródło: http://www.flickr.com

Wejściówkę mocno trzymasz w dłoni, nie możesz go wszak stracić. Pociąg jest również już „zaklepany”, zostaje jedynie poczekać i słuchać grup, jakie wkrótce usłyszysz na żywo. Wszystko jest fantastycznie, myślisz, jednak po chwili nadchodzi zwątpienie, bo właśnie dochodzi do ciebie, że nie posiadasz jeszcze całego wyposażenia. Brak rockowych, metalowych i rapowych łańcuchów (nieśmiertelniki rap), podobnie nie masz w swych zbiorach rockowych, metalowych i rapowych naklejek. Migiem nadrabiasz te zaległości.

Witasz się z kolegą, który również jedzie na imprezę. Oboje wyliczacie ze sobą nadzieje, nie możecie się uciszyć, tak jesteście podnieceni. Nagle twój koleżka rzuca, że wszystko byłoby okej, ale nie zdążył zakupić jeszcze tych rockowych, metalowych lub rapowych naszywek (fajne naklejki), właściwie to wszystko jedno, bo słucha wszystkiego, co dobre, z dowolnego gatunku, lecz preferowałby posiadać chociaż jedną porządną naszywkę.

koncert

Autor: BL4CK_K1N6
Źródło: http://www.flickr.com

Rozumiesz swojego kumpla i wspominasz jemu o swych lukach w asortymencie. Razem dochodzicie do wniosku, iż należy to nadrobić. Tak samo zdałoby się jeszcze przecież zakupić rockowe, metalowe i rapowe nieśmiertelniki, razem wpadacie na tenże inwencję i zaraz zapisujecie to na kartce, aby przypadkiem nie zapomnieć.

I teraz jednakże miast lecieć do sklepu (albo wręcz jechać, bo mieszkasz przecież w małym miasteczku, gdzie nie ma podobnych miejsc) wchodzisz do Internetu, konfrontujesz ceny i w końcu zamawiasz. O widzisz, że zrobiłeś jeszcze lepszy dochód, ponieważ nie zapłacisz za koszty wysyłki! Uważasz, że całość układa się po twojej myśli. I tak w istocie jest. A kilka dni dalej nadprogramowo się dowiadujesz, że twoja najbliższa przyjaciółka także jedzie! No, to będzie festiwal!