Świetnych koncertów jest u nas coraz większa ilość

Jeszcze dekadę temu Polska raczej nie była takim miejscem, w którym z wielką chęcią grywali zagraniczni wykonawcy. Co prawda byliśmy oraz nadal jesteśmy dużym państwem, jednym z największych w Europie, ale i tak nie można w jednoznaczny sposób rzec, iż akurat potencjał naszego kraju był maksymalnie wykorzystany. Na całe szczęście teraz jest lepiej: jeśli ktoś lubi metal płyty cd/dvd, chociażby w lato będzie miał możliwość na żywo słuchać Metallikę, zatem jeden z najpopularniejszych zespołów metalowych na całym świecie.

Widowisko operowe

Autor: Anyul Rivas
Źródło: http://www.flickr.com
Co prawda to nawet za socjalizmu występowali w Polsce wielcy tego świata, lecz dopiero w 2014 roku koncert znanego muzyka raczej nie jest czymś rzadko spotykanym. Jeszcze kilka lat temu mogliśmy zazdrościć Czechom, ponieważ Praga regularnie gościła kultowych artystów, lecz obecnie nawet polski meloman, którego najmocniej zainteresowała muzyka klasyczna i opera płyty cd/dvd wcale nie musi ruszać się za granicę, aby w odpowiednich warunkach posłuchać muzykę. Choć w sumie na nieszczęście to nie zawsze nagłośnienie na występach jest w porządku, odpowiedni poziom niestety nie jest w każdym przypadku. Być może hala w Krakowie będzie pod tym względem idealna?

Coraz lepsza oferta koncertowa powoduje, że ludzie najzwyczajniej w świecie mają bardzo duży wybór. Codziennie są organizowane koncerty: blues, hip hop, jazz płyty cd/dvd (wspaniała muzyka znanych wykonawców w korzystnych cenach: metal płyty cd), miłośnicy dobrego brzmienia nie mają większych powodów do narzekania. Choć to zapewne jasne, iż w dalszym ciągu nie ma w Polsce miasta takie jak Londyn bądź New York – jednakże w przypadku koncertów, w naszym pięknym kraju, zwłaszcza mowa o Warszawie, nie jest kiepsko, bardzo przeciętnie. Bądźmy w takim razie zadowoleni z polskiej sceny koncertowej!

Silny jest również u nas kabaret i musical płyty cd/dvd – choć pewnie niektórzy Polacy niezbyt przepadają za nowoczesnymi kabaretami (płyty muzyczne w dobrych cenach – przekonaj się: muzyka klasyczna na cd/dvd).

Nie zapominaj – ciągle bądź na czasie. Dlatego nakłaniamy Cię do przeglądnięcia nowego tekstu, który ukryliśmy pod poniższym linkiem. Nie pożałujesz!

Faktycznie często charakteryzują się one kiepskim, a nawet żenującym poziomem. Jednakże są także dobre kabarety, a poza tym zwłaszcza warszawska scena stand-upowa nieustannie zwiększa swój poziom, jest coraz śmiesznej. A więc: zasadniczo miłośnicy słuchania muzyki na koncercie nie mają za wielu odpowiednich argumentów do skarżenia się.