Ciekawe gry

dużogenialnych gier zostało wydanych przez Sony jedynie na PlayStation 3. Umieszczamy wykaz najbardziej przyciągających oraz cenionych tytułów. Każdy z nich to gwarantowana rozrywka na długie letnie popołudnia i zimowe mroźne noce. Wybór z zawężonej listy będzie również wygodniejszy i szybszy.

kontroler do gry

Autor: Play Among Friends Paf
Źródło: http://www.flickr.com

Najciekawsze gierki na playstation 3 to produkcje, w które musicie nieodzownie zagrać, jeżeli macie playstation 3. Przykładową grą może być np. GTA 5. Znajduje się także w polskiej wersji językowej (napisy). To bezgraniczny i otwarty świat. Fabuła tej gry odbywa się na wyspie, na której umieszczone zostało miasto, wieś, rzeki i piękne jeziora.

Możemy na wyspie poruszać się w różny sposób: samochodami, samolotami, motocyklami, a nawet helikopterami. Inną wciągającą grą może być Bayoneeta, w angielskiej wersji językowej. To zakręcona gra akcji. W sklepie możemy kupić najpopularniejsze gry, np. przygodowe, akcji, zręcznościowe, taktyczne, strzelanki, symulatory, sportowe. Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z naszą najbogatszą ofertą.

zabawa z kinectem

Autor: Sergey Galyonkin
Źródło: http://www.flickr.com

Premierowy Microsoft Kinect 2.0 pod PC zadebiutować na rynku już niedługo. Kinect nowej generacji będzie adresowany także do użytkowników komputerów PC. Wprowadzone zostaną liczne ulepszenia a także usprawnienia. Jego wielkim plusem będzie na pewno szersze pole widzenia. Dzięki temu polepszy się rozpoznawanie ruchu w niewielkich pomieszczeniach.

Rozdzielczość zastosowanego sensora zaakceptuje śledzenie oprócz tego pojedynczych palców i mimikę twarzy i ruchu powiek. Na samym początku ma zostać skierowane do kreatorów programowania użytkowego. Dzięki temu zostanie wymyślonych więcej zdatnych a oprócz tego oryginalnych aplikacji sterowanych gestami i głosem. Deweloperzy otrzymają na pewno poprawne SDK.