Dostęp do topowej muzyki jest nieograniczony

Zapewne wszyscy fani muzyki są wyczuleni nie tylko na dźwięki, lecz oczywiście również na obraz. Czyli jeśli ktoś na ten przykład bardzo lubi Budkę Suflera czy GusGus, chciałby także zerknąć sobie na koncert – najkorzystniej na żywo, lecz ciężko nie zauważyć, że najczęściej tego typu opcja niestety nie istnieje.

Koncert

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Świetnie, iż stosunkowo łatwo o to, aby choćby muzyka klasyczna i opera koncerty na dvd/blu-ray nareszcie zostały akurat przez nas spokojnie obejrzane. Chociażby dlatego, że już od 9 lat działa w Internecie serwis Youtube, aktualnie to produkt w koszyku firmy Google…

Miło, że najzupełniej darmowo melomani mają możliwość rzucić okiem na metal koncerty na dvd/blu-ray, itp (kupuj muzykę w najlepszej jakości: koncerty muzyki klasycznej i opery). To świetnie, że bardzo często najzwyklejszy meloman nareszcie ma możliwość wczuć się w niezwykły klimat ubiegłych lat. Wiadomo: i tak niesamowicie ciężko poczuć tak niesamowity klimat jak na miejscu, lecz trzeba lubić co się ma, no innego wyjścia tak naprawdę nie ma. Ciężko w ogóle sądzić, iż na naszym świecie jest jakakolwiek sprawiedliwość. Byłoby fajnie gdybyśmy każdego tygodnia chodzili na koncerty, ale to niemożliwe.

Youtube to dobry serwis, wspaniała biblioteka wszelakich utworów, perełek o których zapewne nie usłyszelibyśmy, lecz bądź co bądź jazz bądź muzyka filmowa koncerty na dvd/blu-ray to dużo lepsza możliwość. Doceńmy takową, a pewnie jeżeli mamy trochę bardziej wysublimowane narządy wzroku i słuchu, w żadnym razie nie będziemy żałować zakupu (przeżyj to po raz kolejny!: kabarety na dvd). A to chyba jasne, że DVD albo Blu-Ray są formatami, które oferują dużo większe wrażenia, to oczywistość. Doceńmy lepsze wrażenia, ponieważ dają one wiele.

Wiadoma sprawa, jest pewien minus: oferty takie jak kabaret i musical koncerty na dvd/blu-ray generalnie do przesadnie korzystnych niewątpliwie nie należą. Nie powinno zdziwić zatem piractwo wśród Polaków, które cechuje się na bardzo dużym poziomie. Jeśli coś kosztuje za wiele, ci ludzie, którzy są nieco bardziej uświadomieni, lecz na nieszczęście nie są zamożnymi osobami, najzwyczajniej muszą rozglądać się za nieetycznymi rozwiązaniami. Jednakże poszukujących DVD i Blu-Ray trzeba zalecić chociażby jakieś aukcje internetowe, to godne zainteresowania.