Rodzaje gier na xbox one

Dzisiaj sprzedawane konsole do grania to wydajne urządzenia, na których gra jest prawdziwą przyjemnością. Dotyczy to także ostatniego produktu Microsoftu, czyli konsoli Xbox One, jaka niedawno ukazała się w sprzedaży. Konsola ta miała stać się przełomem, Microsoft planował początkowo wykorzystać z niej kilka całkowitych nowości, ale w końcu okazało się, że powstała typowa konsola. No nie do końca może zwykła, bo bijąca wydajnością konkurencję, na dzień dzisiejszy jest to najlepszy sprzęt do grania, który zakupić można w sklepach.

gra na Xbox One

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Xbox one używa formatu blue-ray, przez co nie ma kłopotów z większą ilością płyt, kiedy gra jest duża, co było dużym problemem starszych wersji konsol. Poza tym konsola została wyposażona w pojemny twardy dysk, na którym bez najmniejszego problemu zmieści się kilka tytułów. Konsola pracuje pod kontrolą oczywiście Windowsa, trochę przypominającego promowany obecnie Windows 8, jednak jak okazało się po testach, system nie do końca jest dopracowany i niekiedy ciężko się z nim odnaleźć.

granie na Xbox One

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com

Lecz to, co najważniejsze dla wszystkich konsol, to są oczywiście tytuły gier na Xbox One. A tu najnowsze dziecko firmy microsoft również wysoko zawiesiło poprzeczkę. Tytułów jest dość dużo, w tym najnowsze hity sprzedażowe, jakich raczej się nie znajdzie u konkurencji. Największą popularnością cieszą się oczywiście gry zręcznościowe xbox one, tutaj w ofercie będzie co najmniej kilka dobrych, grywalnych tytułów. Poza tym na pewno graczy zainteresują gry wyścigowe xbox one, rewelacyjna grafika zachwyci chyba każdego miłośnika motoryzacji, który lubi taką rozrywkę.

Jedną z najciekawszych nowinek, jaką posiada najnowsza konsola Misrosoft jest druga odsłona Kinecta. Microsoft zdecydował się na dość radykalne rozwiązanie, i nie oferuje samej konsoli, a jedynie cały komplet (a tu interesujące gry na konsolę: bardzo wciągające zręcznościówki na Xbox One).

Chcesz zgłębić opisywany temat pod innym kontem? Jeżeli tak, to najlepszą metodą jest kliknięcie tego linku. Tam zweryfikuj szczegóły .

Wprawdzie bez użycia kinecta bez problemów zagrać można w większość gier, ale jeśli już się go ma, to warto go używać, a funkcjonalności ma przeogromne. W porównaniu z pierwszą wersją pozwala na tak dużo, że po uruchomieniu jakiejś gry wielu graczy będzie miało duży kłopot z jej zakończeniem.