Strzelaniny

Nasz sklep posiada długoletnie doświadczenie. Jest w stanie skutecznie sprostać przewidywaniom oraz wymogom nawet najbardziej wybrednych klientów. Naszym celem jest radość każdego klienta. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony WWW. Na naszym portalu znajdziesz wielce szeroką ofertę gier.

dzieci grają na konsoli xbox

Autor: The Bakken Museum
Źródło: http://www.flickr.com

Strzelaniny należą do gier akcji. Koncentrują się w głównej mierze na walce przy użyciu różnego rodzaju broni dystansowej. Gracz może kontrolować fabułę zarówno z perspektywy pierwszej, jak i trzeciej osoby. Do jego obowiązków należy wyeliminowanie konkurentów oraz dotarcie do zamierzonego celu.

W naszej bogatej ofercie wyszukasz kultowe strzelanki. Przykładem takiej gry może być m.in Far Cry, która zawiera składniki RPB. Cechuje się tym, że jest to pierwszoosobowa strzelanka. Niewątpliwą zaletą jest suwerenność poczynań. Mamy możliwość niezależnego wyboru trafionej taktyki.

konsola ouiya

Autor: Cesar Cardoso
Źródło: http://www.flickr.com

Na naszej stronie internetowej znajdziesz oprócz tego 10 najlepszych gier horrorów na PC. Przykładem takiej gry może być pierwszoosobowy survival horror- Outlast. Gra kompetentniescala części przygodówki i gry akcji. Wcielamy się w młodego dziennikarza, który musi uciec z ośrodka badawczego, opanowanego przez psychopatów. Gra polega w głównej mierze na wystrzeganiu się bezpośrednich potyczek z ciemiężcami.

Fabuła ukazany jest z perspektywy pierwszej osoby. Nie można tu zabłądzić ze względu na fakt, iż fabuła jest liniowa. Gra jest wciągająca.